فهرست
شما قضاوت کنید: این‌ها آدم حسابی‌ترند یا آن‌ها؟
شما قضاوت کنید: این‌ها آدم حسابی‌ترند یا آن‌ها؟

شما قضاوت کنید: این‌ها آدم حسابی‌ترند یا آن‌ها؟

آی‌اسپرت- اختلاف کارلوس کی‌روش و وزیر ورزش در نهایت به جدایی سرمربی تیم ملی منجر شد. محمود گودرزی با وجود همه فشارهای مردم، بر تصمیم‌اش حداقل تا اینجا ایستاد و دیگر نمی‌خواهد سرمربی پرتغالی بالا سر تیم ملی باشد. کی‌روش هم در مصاحبه‌ای تلویحی اعلام کرده بود، وزیر ورزش علاوه بر خود کی‌روش، حامیانش را هم قبول ندارد. گودرزی باور دارد حامیان کی‌روش عوام هستند.

پیش از این دعوای آخر سرمربی و وزیر ورزش، بزرگان فوتبالی چون علی دایی و مهدوی‌کیا حمایت‌شان از کی‌روش را اعلام کرده بودند. اگر از خواهش‌های بازیکنانی چون آندو تیموریان و دژآگه و هم تیمی‌های‌شان هم چشم‌پوشی کنیم، با یک سرچ ساده می‌توان مصاحبه آدم حسابی‌های زیادی را در حمایت از کی‌روش پیدا کرد. از آقای گل تاریخ لیگ برتر گرفته تا کریم باقری. تیتروار به گوشه‌ای از صحبت‌های چند فوتبالی اخلاق‌گرا توجه کنید.

 

مرتضی محصص: چه کسی همراه با الکس فرگوسن توانست سه بار منچستریونایتد را قهرمان کند؟ الکس فرگوسن از چه کسی تعریف و تمجید کرد؟

امیر حاج رضایی: کی‌روش باید در ایران بماند. پیشرفت فوتبال پروسه زمان‌بر است. باید کارهای نیمه‌تمام را کامل کند.

مجید جلالی: اینکه کی‌روش به روند مربیگری‌اش در تیم ایران ادامه دهد جای بسی خوشحالی است.

امیر عابدینی: به عقیده من، ما نمی‌ توانیم درشرایط فعلی مربی ای در کلاس کاری کی‌روش برای تیم‌ملی پیدا کنیم.

فریدون معینی: کی روش باید در تیم ملی بماند. شما نگاه کنید از کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته تا مربیان خوب دنیا، دیگر ایران را یک تیم قدرتمند می‌دانند.

جلال چراغپور: کی روش، قلق تیم ملی را بلد است.

رسول کربکندی:  فوتبال ایران اگر نظم پیدا کرد به خاطر رفتار هایی بود که شاید کی روش با بازیکنان بزرگی چون رحمتی داشت.

شاید همه این‌ها آدم ناحسابی و عوام باشند. شاید تمام کاربرانی که به صفحه رئیس‌جمهور هجوم آوردند، ناحسابی‌اند. شاید نیکی کریمی و هم‌صنفی‌هایش که از عملکرد کی‌روش تقدیر کردند هم عوام باشند. حالا شما قضاوت کنید. اینها آدم حسابی‌ترند یا آنها؟

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-03 12:48:53
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴، ۲۰:۱۸
قطعا قلعه نوعی و مایلی از همه حسابی ترن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر