فهرست
اتفاق روز: اسکوچیچ در انتظارِ دبلِ دوم
اتفاق روز: اسکوچیچ در انتظارِ دبلِ دوم

اتفاق روز: اسکوچیچ در انتظارِ دبلِ دوم

آی اسپورت- اولین تقابل فولادِ اسکوچیچ با سرخابی های تهران، در هفته دوم رقابت های لیگ چهاردهم رقم خورد. وقتی که شاگردان علی دایی راهی اهواز شدند و در ورزشگاه غدیر، به نتیجه ای به جز شکست دو گله در برابر قرمزهای جنوب دست پیدا نکردند. آن مسابقه، با اخراج پیام صادقیان و محرومیت طولانی مدت او، برای پرسپولیسی ها تلخ تر نیز شد.

هفت هفته بعد، این بار نوبت به استقلال بود که قربانیِ تیم اسکو شود. در این هفته، فولاد در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال رفت و با تک گل سروش رفیعی، حریف را شکست داد تا با دست پر به اهواز برگردد.

روند پیروزی دراگان برابر سرخابی ها، در نیم فصل دوم نیز ادامه پیدا کرد. تیم اسکوچیچ این بار به لطف اشتباهات فاجعه بار مکانی و بنگر، پرسپولیس را در تهران شکست داد تا از 9 امتیاز ممکن برابر تیم های محبوب تهرانی، 9 امتیاز به دست اورده باشد.

فولاد و اسکوچیچ تا ساعاتی دیگر، آخرین نبرد فصل با یکی از تیم های سرخابی را برگزار می کنند. سرمربی کروات فولاد در صورت کسب برد در این مسابقه، دومین دبل فصل برابر پرسپولیس و استقلال را جشن می گیرد و به رکورد گرفتن 12 امتیاز از آن ها می رسد. اتفاقی که می تواند او را به نیمکت تیم ملی نزدیک کند.

     
آی اسپورت
2015-04-03 13:51:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر