فهرست
زنگ خطر برای یوونتوس؛ پی اس جی، توس را هم می خواهد
زنگ خطر برای یوونتوس؛ پی اس جی، توس را هم می خواهد

زنگ خطر برای یوونتوس؛ پی اس جی، توس را هم می خواهد

آی اسپورت- پاری سن ژرمن برای جذب بازیکنان یوونتوس برنامه ریزی کرده و به گزارش لوپاریزین علاوه بر پل پوگبا، کارلوس توس هم به شدت مورد علاقه مسوولان تیم فرانسوی قرارگرفته است. در پاریس به مهاجم آرژانتینی به عنوان بهترین جانشین ممکن برای زلاتان ایبراهیموویچ نگاه می کنند. ضمن اینکه کاوانی هم ممکن است به زودی از این تیم جدا شود.

پاری سن ژرمن سه سال پیش هم با توس در پاریس ملاقات کرده بود. اما او درآن زمان از ایده پیوستن به لیگ 1 استقبال نکرد. با تحولات اخیر در فوتبال فرانسه، حالا پی اس جی یک بار دیگر برای خریدن او اقدام می کند.  قرارداد زلاتان که دستمزد 15 میلیون یورویی درسال می گیرد، یک سال دیگر به پایان می رسد و باشگاه باید جانشین مناسبی برای مهاجم سوئدی اش پیدا کند. مسلما دستمزد 5.5 میلیون یورویی توس در یووه هیچ مانعی از نظر مالی برای فرانسوی ها محسوب نخواهد شد.

به خصوص که تابستان این فصل لاوتزی هم که دستمزد 6.6 میلیون یورویی در پاری سن ژرمن دریافت می کند از این تیم جدا می شود. همه شرایط برای ورود توس به این تیم مهیاست و آنگاه توپ در زمین بلان خواهد افتاد که در مورد جای توس درترکیب تیم و هماهنگی او با دیگر بازیکنان تصمیم گیری کند. 

     
آی اسپورت
2015-04-03 14:57:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر