فهرست
نکته روز: فرهاد کاظمی و 13 سال ناکامی در شکست پرسپولیس!
نکته روز: فرهاد کاظمی و 13 سال ناکامی در شکست پرسپولیس!

نکته روز: فرهاد کاظمی و 13 سال ناکامی در شکست پرسپولیس!

آی اسپورت- در آستانه مسابقه تیم های پرسپولیس و راه آهن در ورزشگاه آزادی تهران، سرمربی تیم قعر جدولی راه آهن معتقد است تیمش هیچ مشکلی به نام پرسپولیس پیش روی خود نمی بیند و در تمام هفته های گذشته نیز، «داوری» تنها مشکل راه آهنی ها بوده است. البته که فرم این روزهای پرسپولیس و مشکلات درون اردویی این تیم، اعتماد به نفس زیادی به تیم های رقیب می دهد و همه ترس آن ها از تقابل با یک تیم اسم و رسم دار را می گیرد اما به نظر می رسد پرسپولیش برای فرهاد کاظمی، همواره یک «مشکل» بزرگ بوده است.

فرهاد کاظمی با 8 تیم مختلف، 26 مسابقه را برابر پرسپولیس تهران برگزار کرده است. کاظمی 14 دیدار را به رقیب سرخ پوش واگذار کرده، د ر 10 مسابقه با این تیم به تساوی رسیده و فقط دو بار موفق به شکست پرسپولیس شده است. آخرین برد این مربی برای پرسپولیس، در سال 1381 و در زمان هدایت سپاهان اتفاق افتاده است.

آخرین پیروزی کاظمی برابر پرسپولیس، 13 سال قبل رقم خورده و او در 7 مسابقه آخرش در مقابل این تیم، یک ناکام مطلق بوده است. حالا باید منتظر نشست و دید که آیا درخشان در ادامه رکوردشکنی ها، طلسمِ 13 ساله مربی حریف را نیز می شکند یا خیر!

     
آی اسپورت
2015-04-03 15:18:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر