فهرست
گزارش روز: کلاف سردرگم مصدومیت خسرو/ حیدری کجا مصدوم شد؟
گزارش روز: کلاف سردرگم مصدومیت خسرو/ حیدری کجا مصدوم شد؟

گزارش روز: کلاف سردرگم مصدومیت خسرو/ حیدری کجا مصدوم شد؟

آی اسپورت- هافبک راست تیم فوتبال استقلال، یکی از بازیکنانی بود که در لیستِ کی روش قرار گرفت و به همراه تیم ملی به اردوی اتریش و سوئد رفت. در مسابقه نخست تدارکاتی سمت راست تیم ملی به وریا غفوری و اشکان دژاگه سپرده شد و در دیدار برگشت، این پژمان منتظری و اشکان دژاگه بودند که از ابتدا در ترکیب تیم ملی به میدان رفتند تا در هیچکدام از دو مسابقه خبری از خسرو حیدری نشود. او حتی در جلسه های تمرینی تیم نیز حضور فعالی نداشت و به دلیل مصدومیت، نمی توانست سایز بازیکنان تیم را در تمرین ها همراهی کند.

همزمان با بازگشت کاروان ایران از اردوی اروپایی، استقلالی ها علیه سرمربی تیم ملی موضع گرفته اند و وانمود می کنند که به تازگی از مصدومیت خسرو مطلع شده اند. میرشاد ماجدی، کی روش را به «خصومت» داشتن با استقلال متهم کرده اما جالب اینجاست که خود خسرو در مصاحبه فرودگاهی اش مدعی شده مصدومیت اش مربوط به آخرین روزهای حضور در استقلال قبل از شرکت در اردوی تازه تیم ملی است.

به نظر می رسد بازیکن شماره دو تیم ملی، با درد راهی اردوی تیم ملی شده و به امید بهبود این درد، آن را از چشم کادر فنی پنهان کرده است اما در نهایت همین اتفاق موجب شده او در روزهای بعدی، با مشکلات جدی تر عضلانی روبرو شود و نتواند تیم ملی را در جلسه های تمرینی همراهی کند. در واقع کادر فنی تیم نیز، در اولین ساعات اردو از مشکل این بازیکن مطلع نبوده اند تا همانند احسان حاج صفی، او را نیز به تهران برگردانند.

علیرغم موضع گیری شدید آبی ها، به نظر می رسد خود خسرو حیدری مقصر اصلی رقم خوردن این ناهماهنگی بوده است. به هر حال میزان مصدومیت این ستاره هنوز مشخص نیست اما او در تیم ملی جلسه های فیزیوتراپی را پشت سر گذاشته است. اتفاقی که در صورت باقی ماندن در ایران نیز، برای او رقم می خورد.

     
آی اسپورت
2015-04-03 16:23:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر