فهرست
فرگوسن: نیمار هنوز بزرگ نشده است
فرگوسن: نیمار هنوز بزرگ نشده است

فرگوسن: نیمار هنوز بزرگ نشده است

آی اسپورت- به اعتقاد سرآلکس فرگوسن افسانه ای، نیمار هرچند هنوز به استانداردها مسی و رونالدو نرسیده اما به زودی بالاتر از این 2 اسطوره به مرد اول فوتبال جهان تبدیل می‌شود.

 پرافتخارترین مربی تاریخه معاصر فوتبال در گفت و گو با یک ایستگاه رادیویی آمریکای جنوبی حرف های جالبی زد:« مسی  و رونالدو در حال حاضر دست نیافتنی به نظر می‌رسند اما نیمار توان شکستن انحصار آن ها را دارد.»

 فرگی به توانایی های رونالدو واقف است چون پس از خروج او از منچستر‌یونایتد، 2 بار درسال های 2009 و 2011 فینال لیگ قهرمانان را به بارسای مسی واگذار کرد. او بر این اساس، درباره نیمار نظرات جالبی دارد: «او بازیکن بزرگی است. در مطبوعات از توانایی های نیمار نکات زیادی دیده می‌شود اما به نظرم هنوز تا تکامل راه زیادی در پیش دارد.مردم غالبا درباره یک پدیده اغراق می‌کنند. این موضوع را در زمان خریدن اندرسون حس کردم اما در مورد نیمار امیدوارم همان بازیکن قابل رقابت با استانداردهای مسی و رونالدو باشد.»

فرگوسن درعین حال از کارلو آنچلوتی به عنوان یکی از بهترین مربی‌‌هایی یاد کرد که در دوران کارش با آنها روبرو شده. او درباره مربی ایتالیایی رئال مادرید گفت:«از نظر من کارلو یکی از بهترین مربیانی است که می شناسم و یکی از بهترین رقبای من بوده و به همین دلیل است که فکر می کنم هیچ وقت بیکار نماند. او انسان بسیار خوبی نیز هست. »

     
آی اسپورت
2015-04-03 19:08:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر