فهرست

گواردیولا: من بهترین مربی جهان نیستم/ آوریل تعیین‌کننده است

آی‌اسپورت: پپ گواردیولا خود را بهترین مربی جهان نمی داند و می گوید این بازیکنان هستند که در نهایت تفاوت میان تیم‌ها را رقم می زنند. از مربی بایرن مونیخ به طور گسترده‌ای در محافل فوتبالی به عنوان یکی از بهترین تاکتیسین‌های جهان یاد می شود اما او متواضعانه در کنفرانس خبری گفت:«من بهترین مربی جهان نیستم. من تنها اینجا هستم تا به بازیکنانم کمک کنم. من انگیزه زیادی دارم و اعتمادم به بازیکنانم بسیار زیاد است.»

مربی سابق بارسلونا سپس به این پرداخت که بایرن‌مونیخ در تلاش برای رسیدن به سه‌گانه قهرمانی این فصل یک دوره حساس و تاثیرگذار را در پیش دارد:«من دشوارترین دوران خود در بایرن از زمانی که به این تیم آمده‌ام را پیش رو دارم. چند ماه آینده برای من چالش بسیار بزرگی است. آوریل ماه حساس و تعیین‌کننده‌ای است. هر بازی مثل یک فینال است. بازیکنان باید درک کنند که حالا از آنها کار بیشتری می خواهیم. ما کسانی هستیم که اگر موفق نشویم مورد سرزنش قرار می گیریم.»

گواردیولا همچنین به بازی شنبه‌شب صدرنشین بوندس‌لیگا با دورتموند اشاره کرد و گفت تیمش انتظار بازی بسیار سختی دارد اگرچه حریف در رده دهم است و 31 امتیاز کمتر دارد:«بازی با دورتموند همچنان یک کلاسیکر است بدون در نظر گرفتن جایگاه آنها در جدول. دورتموند تیم بسیار خوبی است. من انتظار دارم آنها فوتبالی هجومی را به نمایش بگذارند اما من می خواهم ما تیم مسلط بازی باشیم. فکر می کنم بازی‌ فوق‌العاده‌ای بشود.»

     
آی اسپورت
2015-04-03 17:54:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر