فهرست
نقش حاتمی در موفقیت تراکتور
نقش حاتمی در موفقیت تراکتور

نقش حاتمی در موفقیت تراکتور

آی‌اسپورت- تراکتورسازی تا پایان هفته نوزدهم، ده مسابقه‌اش را پیروز شد. این تیم سه برد کمتر از پرسپولیس کسب کرده که همین موضوع، اختلاف تیم قلعه‌نویی را با صدرجدول به عدد شش رسانده است.

در این ده برد تراکتورسازی، فرزاد حاتمی نقش ویژه‌ای داشته است. علاوه بر شش گلی که زد، یک پاس گل هم داد. اما آمار ویژه حاتمی به تعداد گل‌ها و پاس‌گل‌هایش خلاصه نمی‌شود. حاتمی در 9 برد از این ده برد تیمش سهیم بود. حاتمی در این فصل فقط در دو مسابقه بود که اصلا به میدان نرفت. حاصل کار تراکتور بدون حاتمی، یک برد مقابل پیکان و یک تساوی با ماشین‌سازی تبریز بود. مهاجم قلدر تراکتور در سایر دیدارها حداقل یک نیمه برای تیمش به میدان رفت.

حاتمی در 1320 دقیقه از 1710 دقیقه لیگ امسال به میدان رفت. که در همین میزان از بازی 9 مسابقه را با برد به پایان رساند. به عنوان مثال در بازی مقابل نفت آبادان، تا دقیقه 64 که حاتمی در زمین بود، تراکتورسازی بازی را برده بود و حاتمی زمین مسابقه را با برد ترک کرد. هر چند که در ادامه آبادانی‌ها موفق شدند که گل تساوی را به ثمر برسانند. یعنی تراکتور تا زمانی که حاتمی را در ترکیب داشت برنده بود، ولی نتیجه پایانی مسابقه تساوی بود.

یا در بازی مقابل گسترش‌فولاد، هم حاتمی پیروز شد و هم تراکتورسازی. به این شکل که حاتمی در زمانی که بازی با برد یک گله تراکتورسازی همراه بود وارد زمین شد. با ورود او تراکتورسازی یک گل دیگر هم زد و دو هیچ برنده مسابقه شد.

نتایج تراکتورسازی در زمان‌هایی که فرزاد حاتمی در زمین بود به این شکل است؛ 9 برد، 7 تساوی، یک شکست.

۱۳    
آی اسپورت
2017-01-31 15:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر