فهرست

ریبری: حتی نمی‌توانم بدوم/ دورتموند راه بردن ما را بلد است

آی‌اسپورت:فرانک ریبری به خاطر زمان وحشتناک مصدومیتش ابراز تاسف کرد و گفت اصلا قرار نبوده که در کلاسیکر شنبه برابر دورتموند بازی کند چون در حال حاضر حتی نمی تواند بدود.

بال فرانسوی بایرن‌مونیخ در جریان برد صفر-7 بایرن مونیخ برابر شاختاردونتسک در 20 اسفند دچار مصدومیت قوزک پا شد و از آن موقع بازی نکرده. تلاش برای بازگشت زودهنگام به تمرین تنها وضعیت او را بدتر کرد و ریبری حالا دوران دیگری را به خاطر مصدومیت در حاشیه سپری می کند.

او در مصاحبه با سایت گل گفت:«چند روز پیش وضعم خیلی بد بود و نمی توانستم هیچ کاری بکنم. چهارشنبه توانستم دوباره سوار دوچرخه شوم. این مصدومیت در زمان خیلی بدی به سراغم آمد چون تازه داشتم روی فرم می آمدم که سه هفته دور شدم. اشتباهم این بود که زودتر از موعد و بعد از دیدار با شاختار تمرین را شروع کردم.بازی‌های مهم زیادی در پیش است و می توانم به تیم کمک کنم.»

کلاسیکر شنبه برابر بوروسیادورتمند در سیگنال آیدونا پارک هرگز زمان محتملی برای بازگشت ریبری نبود و بایرن علاوه بر آرین روبن و داوید آلابا او را نیز در اختیار ندارد:«من هیچ شانسی برای بازی با دورتموند ندارم. حتی نمی توانم بدوم، هفته پیش تلاش کردم اما درد زیادی داشتم. وضعیت سختی است اما باید ابتدا صددرصد آمادگی خود را به دست آ‌ورم. با توجه به چالش‌های آتی این خیلی مهم است.»

بایرن چهارشنبه این هفته در زمین بایرلورکوزن در یک چهارم نهایی جام حذفی آلمان بازی می کند و یک هفته بعد برای بازی دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به زمین پورتو می رود.

ریبری ادامه داد:«چند روز آینده مشخص می شود که می توانم برابر لورکوزن بازی کنم یا نه. باید اول دویدن بدون درد را شروع کنم. من به زمان نیاز دارم اما نداریم،‌ باید صبور باشم. ما دو بازی سخت داریم، دورتموند می داند ما راچطور ببرد و بازی حذفی برابر لورکوزن حتی سخت‌تر است. با دو نتیجه خوب می توانیم برای لیگ قهرمانان آماده شویم. باید اعتماد به نفس داشته باشیم و از طرف دیگر پورتو را دست ‌کم نگیریم.»

     
آی اسپورت
2015-04-03 17:53:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر