فهرست

سایپا 1 ـ ملوان صفر؛ برد آقا مجید با چند هفته تاخیر!


هفته بیست و چهارم لیگ برتر، ورزشگاه: تختی انزلی

ملوان:
سیدحسین حسینی، عزت الله پورغاز، حسین کنعانی، حسن جعفری، عزیز معبودی، محمد آبشک(83 سعید یوسف زاده)، مازیار زارع، پژمان نوری، محسن یوسفی، رضا اعتمادی و جلال رافخایی(81 روح الله عرب)
سرمربی: فیروز کریمی

سایپا:
حامد فلاح زاده، مجید ایوبی، وحید محمدزاده، ابراهیم شکوری، حامد شیری، مسیح زاهدی(69 ترابی)، پویا نزهتی(79 حکیم نزهتی)، ابراهیم صادقی، روزبه شاه علی دوست، مجتبی رمضانی(59 میلاد میداوودی) و علی زینالی
سرمربی: مجید جلالی

شرح گل:
1 – 0 (سایپا): دو تعویض تیم سایپا در این بازی، بسیار برای آنها موثر واقع شد و میلاد میداوودی در دقیقه 85 از نزدیکی ها نقطه کرنر، توی را روی دروازه ملوان سانتر کرد و حکیم نصاری در دهانه دروازه این تیم با ضربه ای دروازه ملوانان را باز کرد.

شرح نیمه اول:
تنها بازی باقیمانده از هفته بیست و سوم لیگ‌برتر که به دلیل حضور بازیکنان تیم سایپا در تیم های ملی به تعویق افتاده بود، امروز در ورزشگاه انقلاب کرج در شرایطی آغاز شد که ملوانان برای ادامه روند صعودی خود چشم به 3 امتیاز این بازی داشتند و سایپایی ها نیز برای ایجاد جایگاه بهتر در جدول رده‌بندی قصد به دست آوردن پیروزی در بازی را داشتند، اما در نیمه اول این بازی برخلاف آنچه که تصور می‌ شد، بسیار سرد بود و دو تیم نتوانستند موقعیت چندانی روی دروازه یکدیگر به وجود بیاورند که شاید با توجه به زمان زیاد بین بازی آخرشان تا این بازی بتوان سردی این بازی را قبول کرد. 

دقایق حساس:
دقیقه 20 – محمد آبشک با ضربه ای محکم از فاصله 20 متری دروازه سایپا را مورد هدف قرار داد اما این شوت توسط فلاح زاده مهار شد.
دقیقیه 25 – تیم سایپا در پشت محوطه جریمه ملوانی ها صاحب فرصت شد اما ضربه محکم مجتبی رمضانی را سیدحسین حسینی مهار کرد.
دقیقه 62 - حرکت خوب و شوت زیبای میلاد میداوودی با اختلاف ناچیزی از بالای دروازه ملوان به بیرون رفت.
دقیقه 63 - اعتمادی اومد بیرون و محمد رضی پور اومد تو

حاشیه های بازی:
*علیرضا مرزبان و صمد مرفاوی سرمربیان تیم های پدیده مشهد و پیکان تهران با حضور در ورزشگاه از این بازی دیدن می کنند.
* محمد نزهتی بازیکن محبوب سال های گذشته ملوان در ترکیب سایپا حضور دارد. همچنین فرهاد پورغلامی سرمربی سال های پیش ملوان روی نیمکت سایپا نشسته است.
* مجید جلالی در این مسابقه از یک بازیکن جوان جدید استفاده کرده است. مسیح زاهدی که در بازی دوستانه مقابل استقلال برای تیمش گل زده بود.
* فرزاد حاتمی مهاجم گلزن ملوان در ترکیب شاگردان فیروز کریمی حضور ندارد. اما جلال رافخایی پس از مدت ها دوباره به ترکیب ملوان بازگشته است.
* سیدحسین حسینی دروازه‌بان ملوان در این بازی است، او بعد از اخراج ایمان صادقی در بازی پرسپولیس تبدیل به دروازه‌بان ثابت این تیم شده است.
* طبق معمول پژمان نوری، محسن یوسفی، مازیار زارع و محمد آبشک 4 هافبک باتجربه ملوان برای بازی مقابل سایپا هستند.
* میلاد میداوودی مهمترین غایب سایپاست. همچنین میلاد ترابی ملی‌پوش امید سایپا نیز در ترکیب این تیم حضور ندارد و البته محمدرضا اخباری گلر تیم امید هم جای خود را به فلاح زاده داده است.

اتفاق ویژه: میلاد میداوودی بازیکن تازه وارد سایپا پاس گل تیمش را به حکیم نصاری داد که او هم تازه 6 دقیقه بود وارد زمین شده بود. گلساز و گلزن سایپا در این مسابقه خوزستانی بودند و توانستند بعد از 8 هفته ملوان را با طعم شکست آشنا کنند. جالب اینکه آخرین باخت ملوان قبل از این بازی مقابل یک تیم مسجدسلیمانی؛ نفت اتفاق افتاده بود.

     
آی اسپورت
2015-04-03 18:03:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر