فهرست

منصوریان: مسجدسلیمان ما را سورپرایز کرد

منصوریان بعد از حفظ صدر نشینی در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

نفت ما را سورپرایز کرد: نفت مسجد سلیمان ما را غافلگیر کردند و ما می خواستیم گل بزنیم اما به پاتک زدند. در نیمه اول می توانستند گل بزنند. ما تجربه ای جلوی استقلال خوزستان در شروع تمرینات داشتیم . بین دو نیمه به بازیکنان گفتیم قرار است از صدر جدول حفظ کنیم. از بزرگترهای تیم خیلی ممنونم و گلر خوب مان بیرانوند. ما تنها کاری کردیم این بود که بچه ها بیدار کردیم. زنگ خطر را به صدا در آوردیم . ما گفتیم تیم هایی که برای سقوط نکردن می جنگند خطرناک هستند. خوشحالم روی یک ضربه کاشته گل زدیم. مسجد سلیمان تیم خوبی است وحیف است این تیم در این جایگاه باشد و اگر مشکل مالی نداشتند شاید هشتم تا دهم باشند.

در مورد داوری حرف نمی زنم: به خودمان اجازه نمی دهیم در مورد داوری حرف بزنیم. سیاست من و باشگاه این است. در دقیقه 94 هم آنها می توانستند با یک ضربه استادانه گل بزنند اما ما به داوری اعتراض نکردیم. چون مکوندی عصبانی است این حرف را زده و من هم او را در آغوش گرفتم وملی ما به داوری اعتراض نکردیم و به بهروز مکوندی تبریک می گویم.تیم گسترش فولاد و نفت مسجد سلیمان ما را سورپرایز کردند.

نمی توانستیم جان امیری را بگیریم: ما نمی توانستیم از امیری استفاده کنیم چون باید منافع ملی را حفظ می کردیم و نمی توانیم جانش را بگیریم.بازیکنی که آینده تیم ملی است و گل زده نمی توانیم بعد از بازی استفاده کنیم.شاید خیلی ها این کار را نکنند. بازی با نفت سخت تر از استقلال و تیم های دیگر مهم تر بود.

     
آی اسپورت
2015-04-03 18:33:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر