فهرست

میکسدزون پرسپولیسی‌ها؛ کنایه، طعنه، اعتراض و البته شکایت

 

 

آی اسپورت- میکسدزون بازی پرسپولیس- راه‌اهن حاشیه‌های زیادی داشت. از شعار حیاکن ... رهاکن برای حمید درخشان تا اتفاقاتی که باعث قهر و فحاشی سوشا در هتل تیم شده بود.

 

همامی: کاری با سوشا ندارم

 

همامی که به جای سوشا مکانی امروز از دروازه پرسپولیس محافظت کرد و روز موفقی نداشت، درباره شرایط روحی اش قبل از آغاز بازی گفت: «من آنقدر باتجربه هستم که این حرف ها روی من تاثیری نگذارد.» او در پاسخ به این سوال که سوشا مکانی بابت حضور او در زمین ناراحت شده و اردو را ترک کرده گفت: «من به این حرف ها کاری ندارم، کادرفنی از من خواست بازی کنم. دوست داشتم در اولین بازی ام برای پرسپولیس گل نخورم اما متاسفم که این اتفاق نیفتاد.» این دروازه‌بان اصفهانی درباره رفتار سوشا هم گفت: «یاد گرفته ام که کادرفنی تصمیم گیرنده است. به عنوان بازیکن وظیفه ام تمرین کردن است و هر وقت از من بخواهند درون دروازه قرار می‌ گیرم. رقیب من هم اگر کاری بکند می‌ گذرم و نگاه نمی‌ کنم.»

 

دغاغله: تقصیر خشان نیست

 

مهدی دغاغله هم پس از تساوی 2 بر 2 پرسپولیس مقابل راه‌آهن گفت:‌ «تیم ما مشکلات زیادی داشت اما این دلیل نمی‌شود ما در زمین نتیجه نگیریم. تلاش‌مان را کردیم اما باید بیشتر شود. می‌توانستیم راه‌آهن را ببریم اما نشد.» بازیکن پرسپولیس در مورد اعتراض هواداران به درخشان اضافه کرد: «چه می‌توانم بگویم هواداران نتیجه می‌‌خواهند. ما هم تلاش‌مان را می‌کنیم. تقصیر درخشان نیست که توپ‌ها وارد دروازه نمی‌شود. اگر عیبی وجود دارد حتما از من دغاعله است که نمی‌توانم گلزنی کنم.»‌بازیکن پرسپولیس در مورد عملکرد داوری گفت: «فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد و در مجموع خوب بود.» او در مورد بی انضباطی برخی از بازیکنان پرسپولیس گفت: «نظری ندارم».

 

نوری: پرسپولیس هزارجور حاشیه دارد

 

محمد نوری گفت: «از 10 موقعیت‌مان 2 تا را گل کردیم و متاسفم که نتوانستیم 3 امتیاز این بازی را به دست بیاوریم. البته باز هم خدا را شکر که نباختیم. چون فاصله ها کم است و ما دچار دردسر می‌ شدیم.» نوری درباره حاشیه های پرسپولیس هم گفت: «پرسپولیس امسال هزار جور حاشیه دارد، کدامش را می‌ خواهید؟ من درست نیست وقتی که تیم مدیرعامل و سرمربی و سرپرست دارد، درباره این مسائل اظهارنظر کنم. البته نمی‌ دانم باشگاه کمیته انضباطی دارد یا نه.» او درباره شعارهای هواداران هم گفت: «آنها نتیجه می‌ خواهند اما نتوانستیم این کار را انجام بدهیم. امیدوارم در بازی های بعدی جبران کنیم.»

 

بنگر: چرا من باید از جوان‌ها بیشتر بدوم؟

 

محسن بنگر هم گفت: «واقعا خدا کند امسال زودتر تمام شود. در پرسپولیس هر کسی برای خودش است.در دوره های قبلی مدیرها اینقدر به بازیکنان بها دادند که الان خیلی ها نمی‌ دانند پیراهن چه تیمی را به تن کرده اند. در مورد حواشی تیم من نمی‌ دانم باید چه بگویم. حداقل به خاطر هوادارها درک کنند. من نباید به عنوان بازیکن سی و چند ساله 9 کیلومتر بدوم اما به طور مثال بازیکن جوان تیم که بیست و چند ساله است در زمین راه برود.»

     
آی اسپورت
2015-04-03 19:02:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر