فهرست

مورینیو: کاستا جراحی نمی‌شود/ زمان و مکان قهرمانی مهم نیست

آی‌اسپورت: چلسی برای حل مساله مصدومیت همسترینگ دیگو کاستا عمل جراحی را به عنوان آخرین راه انتخاب می کند. این مهاجم اسپانیایی که متولد برزیل است بیش از یک سال درگیر این مساله بوده و وضعیتش به دقت توسط صدرنشین لیگ برتر مورد بررسی قرار گرفته تا بتوانند از او استفاده کنند.

این مهاجم هفته پیش مجبور شد از اردوی تیم ملی اسپانیا به دلیل عودکردن این مصدومیت کناره‌گیری کند اما ژوزه مورینیو ابراز اطمینان کرد باشگاه می تواند وضعیت او را بهبود بخشد:«او به کار ادامه می دهد تا از بدترشدن وضعیتش جلوگیری شود تا ماهیچه‌هایش قویتر و انعطاف‌پذیرتر شود. ما به عمل جراحی اعتقادی نداریم و در هر مصدومیت آخرین تصمیم ما است. ما محافظت‌کارانه عمل می‌کنیم. دیگو دیروز و امروز تمرین کرد، او مصدوم نیست. هنوز نمیدانم که از او در ترکیب اصلی استفاده می کنم یا نه چون درمورد مصدومیت عضلانی باید در آخرین لحظات وضعیت را بررسی کرد. او تعطیلی نداشته و سخت کار کرده. دو روز پیش تست شد و حالا فقط باید این اعتماد را به دست آورد که وضعش بدتر نمی شود و می تواند با جسارت تمام خودش را در زمین نشان دهد.»

او همچنین درباره کورس قهرمانی لیگ برتر گفت:«ما از 9 بازی باقیمانده خود شش برد و یک تساوی لازم داریم. همه مدعیان قهرمانی لیگ برتر چنین جایگاهی را آرزو دارند. اما در حال حاضر به اینکه چطور و چه زمانی این اتفاق می افتد، فکر نمی کنم. اهمیتی نمی دهم که کجا قهرمان شویم در هتل باشیم، در خانه یا خارج از خانه. من فقط قهرمانی می خواهم.»

     
آی اسپورت
2015-04-03 19:41:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر