فهرست

فن‌خال: نمی‌توانم فلاینی را بازی ندهم/ اول او را نمی‌شناختم

آی‌اسپورت: لویی فن‌خال می گوید نمی تواند مارونه فلاینی را به خاطر بازی‌های عالی‌اش از ترکیب منچستریونایتد کنار بگذارد.این بازیکن تیم ملی بلژیک در ابتدای حضور این مربی هلندی روی نیمکت شیاطین سرخ نتوانست درخشش زیادی داشته باشد و در دوره مربی قبلی این تیم، دیوید مویس، هم به شدت مورد انتقاد قرار گرفته بود اما در ماه‌های اخیر پیشرفت زیادی داشته.

فن‌خال در آستانه بازی فرداشب در زمین استون ویلا گفت هافبک سابق اورتون تعادل را به تیم بر می گرداند و در واقع او کنارگذاشتنی نیست:«وقتی فلاینی اینطور بازی می کند، واقعا نمی توانم به او بازی ندهم. اول او را نمی شناختم، البته چیزهای زیادی درباره‌اش شنیده بودم اما از همان جلسه اول همان کاری را که از او خواسته بودم،‌ انجام داد. از پیشرفت او تعجب نکردم. فکر می کنم فصلی توام با بدشانسی را پشت سر گذاشته چون زیاد مصدوم شده. او به تیم تعادل می دهد اما با توجه به کیفیت حریف از او می توانم در پست‌های دیگر هم استفاده کنم.»

فلاینی در دیدار بلژیک با قبرس در مقدماتی یورو 2016 دو گل زد و فن‌خال که شاهد درخشش وین رونی و مایکل کریک در ترکیب تیم ملی انگلیس بود، از درخشش ستاره‌هایش در تیم‌های ملی خوشحال بود:«وقتی می بینم در تیم‌های ملی خوب بازی می‌کنند خوشحال می شوم چون به آنها اعتماد به نفس می دهد.»

مربی یونایتد همچنین گفت روبین فن‌پرسی هنوز به تمرین کامل برنگشته و نمی تواند برابر استون ویلا بازی کند، کریس اسمالینگ هم بیمار است.

     
آی اسپورت
2015-04-03 19:44:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر