فهرست
تونی: تماشاگران تراکتور باور کنند که در کورس قهرمانی هستیم
تونی: تماشاگران تراکتور باور کنند که در کورس قهرمانی هستیم

تونی: تماشاگران تراکتور باور کنند که در کورس قهرمانی هستیم

سرمربی تراکتورسازی پس از پیروزی شیرین تیمش در بازی با استقلال خوزستان در کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت: امروز وقتی به ورزشگاه رسیدم، احساس کردم که در میانه های جدول قرار داریم و باید هواداران باور کنند که در کورس قهرمانی هستیم.

روند بازی: تیم ما در نیمه اول بازی را سریع آغاز نکرد و در نیمه اول، زیاد از کار تیم خوشم نیامد و می دانستیم که تیم حریف، بیشتر روی ضدحملات تمرکز دارد و در نیمه دوم، با جابجایی هایی که انجام دادیم، موفق شدیم چند موقعیت خوب ایجاد کنیم، اما در پایان بازی همه برای خودشان بازی کردند و می توانستیم با شش گل برنده شویم. در چهار بازی اخیرمان، چهار برد کسب کردیم و خوشبختانه در کورس قهرمانی قرار گرفته ایم و باید یادمان باشد که رسول خطیبی هم زحمات زیادی برای تیم کشیده و هنوز شش بازی پیش رو داریم و هر روز باید بهتر از قبل باشیم.

استقبال تماشاگران: امروز وقتی به ورزشگاه رسیدم، احساس کردم که در میانه های جدول قرار داریم و باید هواداران باور کنند که در کورس قهرمانی هستیم و در بازی های لیگ نیز مثل بازی های آسیایی به ورزشگاه بیایند، اما باز هم تأکید می کنم که تراکتورسازی هرچه دارد از هوادارانش است و این تیم بدون هوادارانش هیچ است.

 تعطیلات لیگ: فاصله زیادی بین دو بازی ما وجود داشت و من نگران این بودم که نتوانیم موقعیت گل ایجاد کنیم و امروز باید به بازی سرعت می دادیم و در مجموع، در بعضی از دقایق بازی امروز خوب بودیم و در بعضی دقایق از بازیکنانم راضی نبودم.

داور بازی: کارت های زرد بی موردی در این مسابقه گرفتیم و خیلی مهم است که حواس بازیکنان به بازی باشد و با داور و بازیکنان حریف بحث نکنند.

آندو: امروز آندرانیک تیموریان را فقط سر ناهار دیدیم و ایران پوریان نیز در آخرین دقایق معلوم شد که می تواند بازی کند و با این وضع کمبود بازیکن، باید به کار خود ادامه دهیم.

     
آی اسپورت
2015-04-03 20:19:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر