فهرست
گزارش: طلسم ناکامی‌‌هاي خارج از خانه اتلتیکو شکسته می‌شود؟
گزارش: طلسم ناکامی‌‌هاي خارج از خانه اتلتیکو شکسته می‌شود؟

گزارش: طلسم ناکامی‌‌هاي خارج از خانه اتلتیکو شکسته می‌شود؟

آی‌اسپورت: اتلتیکومادرید در سال 2015 فرم خوبی در بازی‌های خارج از خانه نداشته و همین باعث شده جایگاه خود را در جدول لالیگا از دست بدهد. تیم دیگو سیمئونه در سال 2015 در لالیگا پنج بازی خارج از خانه انجام داده که برآیند خوبی نداشته؛ آنها از 15 امتیاز ممکن تنها 5 امتیاز گرفتند. اتلتیکو به بارسلونا و سلتاویگو باخته، در زمین سویا و اسپانیول مساوی کرده و تنها زمین ایبار را با امتیازات کامل ترک کرده. آن برد برابر تیم باسکی در 31 ژانویه آخرین پیروزی اتلتیکو خارج از ویسنته کالدرون بوده.

به علاوه بازی‌های لیگ، اتلتیکو در لیگ قهرمانان در زمین بایرلورکوزن شکست خورده و در جام حذفی اسپانیا در زمین رئال مادرید و بارسلونا به ترتیب مساوی کرده و باخته. این افت در بازی‌های خارج از خانه هزینه سنگینی برای اتلتیکو داشته و در لالیگا باعث شده از کورس قهرمانی پشت سر بارسلونا و رئال مادرید عقب بیفتند و حتی والنسیا جایگاه سومی‌شان را هم گرفته. مبارزه برای پس‌گرفتن رده سوم که سهمیه مستقیم مرحله گروهی لیگ قهرمانان را در بر دارد، مستلزم برد این هفته در زمین کوردوبا است تا ثابت شود اتلتیکو توانایی درخشش خارج از قلعه خود را دارد.

یک واقعیت دیگر درباره اتلتیکو این است که بعد از پیروزی صفر-3 در خانه برابر آلمریا این تیم به شدت با مشکل گلزنی مواجه شده. آنها در زمین لورکوزن گل نزدند و بازی با سویا هم بدون گل مساوی شد. در بازی بعدی لیگ برابر والنسیا یک گل زدند که توسط کوکه، هافبک تیم به ثمر رسید. بعد دوباره در زمین اسپانیول نتوانستند گلی بزنند و در نهایت با یک گل لورکوزن را شکست دادند که دوباره یک هافبک و این بار ماریو سوارس نام خود را ثبت کرد.

اتلتیکو در آخرین بازی قبل از تعطیلات ملی، در خانه با دو گل فرناندو تورس و تیاگو ختافه را شکست داد. دو مهاجم اصلی اتلتیکو، ماریو مانجوکیچ و آنتوان گریزمان بعد از برد صفر-3 برابر آلمریا در 21 فوریه (2 اسفند) گل نزده‌اند. در آن بازی مهاجم کروات از روی نقطه پنالتی گل زد و مهاجم فرانسوی دو گل دیگر تیم را به ثمر رساند.

     
آی اسپورت
2015-04-03 21:24:50
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر