فهرست
اسکوچیچ: جانفشانی کردیم و بردیم
اسکوچیچ: جانفشانی کردیم و بردیم

اسکوچیچ: جانفشانی کردیم و بردیم

دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد پس از پیروزی فوق العاده امشب مقابل استقلال با انرژی در نشست مطبوعاتی حاضر شد و پیروزی تیم را به شهامت و فداکاری بازیکنانش نسبت داد.  اسکوچیچ در کنفرانس مطبوعاتی مورد تشویق خبرنگاران قرار گرفت در ابتدا از هواداران فولاد تشکر کرد و گفت: من سابقه مربی گری و بازی زیادی دارم اما حمایتی که امروز را دیدم هرگز ندیده بودم و بنابراین از طرفداران فولاد بسیار سپاسگزارم.

 

با شهامت بازی کردیم: برای این بازی نونگ و آل نعمه را نداشتیم و جماعتی را خیلی زود تعویض کردیم. بازیکنان جانشین ما با شهامت بازی کردند.

 

ایستگاهی گل خوردیم: در رابطه با گلی که دریافت کردیم باید بگویم که ما روی ضربات ایستگاهی در حالی که بارها به تیم تذکر داده بودم ایستگاهی گل خوردیم.من به بازیکنان گفته بودم این نقطه قوت استقلالی هاست.

 

با جانفشانی بردیم: استقلال تیمی است که از مهره های شاخصی تشکیل شده و آنها توانایی تغییر نتیجه را دارند اما ما توانستیم با جانفشانی بچه ها این بازی را به سود خودمان تمام کنیم.

 

قاضی از خوب های امشب بود: محمد قاضی بازیکن بزرگی است وباید در همه بازی ها در سطح بالای انگیزشی باشد. من از بازیکنانم درخواست هایی دارم و اگر چیزی را که از آنها می خواهم انجام بدهند صد برابر آن را به آنها برمی گردانم.قاضی از خوب های امشب بود.

 

هواداران و تیم فولاد بهترین بودند: شاید لازم نباشد درباره بازی عالی چاگو صحبت کنم که به همراه سایر هافبک ها نمایش درخشانی ارائه کردند. اما به نظر من و در کل هواداران و تیم فولاد بهترین بودند.

 

ضعف ما مقابل تیم های ضعیف: ما مقابل تیم های ضعیف تر کم انگیزه تر بودیم و امتیازهای حساسی را از دست داده ایم. این ضعفی که باید روی آن کار کرد.

 

5روز برای الهلال فرصت داریم:  پنج روز فرصت دارم تا به الهلال فکر کنم. ما باید بازی به بازی جلو برویم و امیدوارم در بازی الهلال نتیجه خیلی خوبی بگیریم.

     
آی اسپورت
2015-04-03 21:25:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر