فهرست
قلعه‌نویی: برد و باخت پشیزی ارزش ندارد
قلعه‌نویی: برد و باخت پشیزی ارزش ندارد

قلعه‌نویی: برد و باخت پشیزی ارزش ندارد

امیر قلعه نویی سرمربی استقلال با ناراحتی تمام پس از دومین شکست متوالی تیمش برابر فولاد در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد. از سالن کنفرانس ورزشگاه غدیر اهواز، قلعه نویی در مورد این باخت پاسخگوی خبرنگاران بود و گفت: من به آقای اسکوچیچ دوست خوبم و آقای دهکردی تبریک می گویم. ابتدا شهادت سه تا از بچه های نیروی انتظامی در حمیدیه تسلیت می گویم. خدا روح شان را شاد کند. دولتمردان ما هم در این 17 ماهه زحمات زیادی کشیدند و به تیم مذاکره کننده تبریک می گویم.

 

90 دقیقه به ما فحش ناموس دادند: من یک سال در اهواز بودم اما این برد و این شرایط پشیزی ارزش ندارد. من به اسکوچیچ و دهکردی تبریک می گویم و مبارک شان باشد. آنها فوتبالی هم می توانستند برنده باشند اما اینکه 90 دقیقه توی چشم من و فروزان لیزر باشد کار خوبی نبود. ما در تهران هم شکست خوردیم و حرف نزدیم. می گویند جو امنیتی است باشد که باشد. 90 دقیقه به ما فحش ناموسی دادند یا نه؟

 

تعویض من درست بود: تعویض خرسندنیا اصلا اشتباه نبود و من برای هجومی تر کردن تیم میلاد نوری را وارد زمین کردم.ما می خواستیم گل دوم را بزنیم و بازی را تمام کنیم اما موفق نشدیم.

 

فولاد به دلخواه ما بازی می کرد: فولاد آنطوری بازی می کرد که ما دوست داشتیم.آنها مالکیت توپ داشتند اما موقعیت ایجاد نمی کردند و این همان چیزی بود که ما دوست داشتیم.آنها فقط سه موقعیت داشتند که دوتای آن گل شد.

 

لیزرها: توی چشم بازیکنان ما مدام لیزر می انداختند به خصوص توی چشم من و فروزان. مگر فوتبال چقدر ارزش دارد؟ آنها می توانستند فوتبالی ما را ببرند. ما در تهران به فولاد باختیم و به آنها تبریک گفتیم. اما آنها این کار را انجام ندادند.

 

نکته: قلعه نویی در انتهای نشست مطبوعاتی با سوال تند یک خبرنگار اهوازی مواجه شد که عقیده داشت به وی فحاشی صورت نگرفته که سرمربی استقلال جواب داد: مثل اینکه شما در ورزشگاه نبودید.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-03 21:32:36
نظر دهید

۱ نظر
SR7
جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴، ۲۱:۴۷
قلعه نوعی و علی دایی مثل هم هستن ،، عادتشونه بعد باخت میخان تقصیرو از رو خودشون بندازن گردن هرکی که رسید ،، باختن گریه نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر