فهرست

تصمیم سخت کاسیاس: ماندن یا رفتن؛ مساله این است

آی‌اسپورت: آینده ایکر کاسیاس در رئال بستگی به افکار و احساسات او در هفته‌های پیش رو دارد و البته پیشرفت مذاکراتش با باشگاه هم از جنبه ورزشی و هم مدیریتی. آخرین نشست او و باشگاه بعد از لادسیما برگزار شد. این بازیکن و نماینده‌اش، کارلوس کوتروپیا با رییس باشگاه درباره آنچه در دوران مورینیو رخ داد و جایگاه کاسیاس به عنوان یک اسطوره در رئال مادرید را به خطر انداخت، صحبت کردند. این نشست 11 ماه پیش انجام شد.

کاپیتان رئال مادرید تا سال 2017 قرارداد دارد که بر اساس آن درآمد سالانه‌اش کم می‌شود. این فصل 8 میلیون یورو می گیرد، فصل بعد 7.5 میلیون دریافت می کند و در فصل 2017-2016 این مبلغ به 7 میلیون یورو می رسد.

این دروازه‌بان 33 ساله می داند جایگاهش در میان برخی از هواداران برنابئو به مخاطره افتاده و از سوت و هوها و توهین‌ها خسته شده. علاوه بر آن ابراز علاقه باشگاه به داوید دخئا و پتر چک شماره یک بودن «سنت ایکر» را تهدید می کند.

از طرف دیگر دلیلی ندارد که نخواهد سال‌های باقیمانده قراردادش را در تنها تیم دوران ورزشی‌اش سپری کند. او با انجام 30 بازی دیگر به رکورد رائول که 741 بازی برای رئال انجام داد، می رسد و رویایش برای تاریخی‌شدن در تیمی که 16 فصل گذشته را در آن سپری کرده، محقق می شود. وضعیت مربی تیم برای فصل آینده مبهم است اما رئال با پنج بازیکن قرارداد بسته و به دنبال یک دروازه‌بان است و کاسیاس روی این قضیه در حال تامل است...

     
آی اسپورت
2015-04-03 21:38:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر