فهرست
سمپدوریا 0-2 میلان؛ بردن، چیزی که سیدورف به روسونری یاد داده
سمپدوریا 0-2 میلان؛ بردن، چیزی که سیدورف به روسونری یاد داده

سمپدوریا 0-2 میلان؛ بردن، چیزی که سیدورف به روسونری یاد داده

آی اسپورت- میلان با پیروزی 2-0 در خانه سمپدوریا، یک پله در جدول رده بندی سری آ صعود کرد.

به گزارش طرفداری، شاگردان کلارنس سیدورف موفق شدند با کسب بردی پر ارزش در جورجیو فراریس، کمی وضعیت خود را در جدول سری آ بهبود بخشند.

میلان که در حال جا افتادن با مربی جدید خود است، پس از شکست برابر اتلتیکو مادرید، در حالی به این دیدار آمده بود که برای ترمیم روحیه از دست رفته خود، نیاز به هر سه امتیاز بازی داشت.

بازی با حملات جسته و گریخته قرمز پوشان آغاز شد. آنها خیلی سریع موفق شدند که توسط عادل تاعرابت در دقیقه 12 به گل برسند. پس از این گل، سمپدوریا که به نظر می رسد کماکان حال و روز خوشی ندارد، برای حمله، اشتیاقی از خود نشان نداد و این میلان بود که می توانست توسط کیسوکه هوندا به گل دوم برسد.

با نزدیک شدن به پایان نیمه، مونتاری و ساپونارا هم فرصت هایی را از دست دادند.


با آغاز نیمه دوم، سمپدوریا به قصد باز کردن دروازه تیم مهمان وارد زمین شد. آنجلو پالومبو می توانست نویدبخش گل اول برای تیمش باشد.

سرانجام عادل تاعرابت که انگار دوباره به روزهای خوب خودش نزدیک شده است، گل دوم را ساخت و عادل رامی، خرید دیگر باشگاه میلان، خیال سیدورف را از پیروزی کمی راحت کرد.

سمپدوریا با آوردن ماکسی لوپز به میدان به این گل واکنش نشان داد اما او هم پانزده دقیقه بعد از زمین اخراج شد!

بدین ترتیب میلان با این پیروزی 35 امتیازی شده و در رتبه نهم جدول ایستاد. در آن سوی میدان سمپدوریا 28 امتیازی باقی مانده و به رده سیزدهم سقوط کرد. 

     
آی اسپورت
2014-02-23 20:02:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر