فهرست
فوتبالیست‌ها و گرانی بنزین؛ به داد مردم برسید!
فوتبالیست‌ها و گرانی بنزین؛ به داد مردم برسید!

فوتبالیست‌ها و گرانی بنزین؛ به داد مردم برسید!

آی اسپورت - پس از گران شدن بنزین، علی کریمی، پیشکسوت فوتبال ایران در اینستاگرام خود به این قضیه واکنش نشان داد. او که یکی از حامیان دولت فعلی در انتخابات سال 96 بود، از اینکه به خاطر این حمایت، مورد فحاشی قرار گرفته است، ناراحت است. کریمی نوشت: »سفره ها با بوى بنزين جان گرفت!! اين نشد كه هر جا كم مياريد، دست كنيد توى جيب مردم، روا نيست به خدا! اين مردم رو با (ما) خودتون مقايسه نكنيد! نزن بر سر ناتوان دست زور، كه روزى .......!!!؟ چرا فحشش رو من بخورم كه از شما حمايت كردم، همه رو حواله ميكنم به خودتون!»

بعد از واکنش علی کریمی نسبت به گرانی بنزین، حالا نوبت به دروازه بان نام آشنا کشورمان رسیده است که از اتخاذ این تصمیم گلایه کند. مهدی رحمتی در پست اینستاگرامی خود نوشت: «عجب عیدیی به مردم دادین با بنزین 3000 تومان. کاش با مردم زندگی می کردید و از دردشون خبر داشتید، ای کاش... آیا معنی رونق اقتصادی این بود؟ یک کلام، بنزین گران شد و جان آدمیزاد ارزان تر! متاسفم.»

ساعتی بعد سردار آزمون نیز به این مسئله واکنش نشان داد. مهاجم تیم ملی ایران با انتشار یک استوری اینستاگرامی خواستار حمایت رئیس جمهور ایران از مردم این کشور شد: «با این گرانی بنزین و تورم... حقوق کارمندان و کارگران را هم 3 برابر کنین این مردم حقشون این نیست. آقای رئیس جمهور به داد مردم کشور برس.»

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-11-15 23:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
anna
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸، ۱۰:۳۷
نمیخواهیم از مردم نگیرید به خود مردم پس بدین تو این شرایط تحریم و بیکاری و بدبختی اصلا ما سارانه هم نخواستیم دولت محترم تحت فشار کمیته امداد امام خمینی بنزین رو گرون کرده که این هزینه و پول اضافی رو به کمیته امداد واریز کنه که مثلا به افراد بی بضاعت پرداخت بشه اما همه میدونند که صرف فقیران و بی بضاعتان عراق و سوریه و لبنان و فلسطین میشه نه این دولت و نه هیچ دولتی در ایران تا الان به فکر مردم ایران نبوده و نیست دروغ بسه قیمت ها بلا نمیرود هم دروغ بزرگی است از پارسال تا الان قیمت خونه و تمام اقلام ضروری مردم 4 برابر شده مگه دولت به فکر مردم بوده و تونسته کاری بکنه که الان میخواد کنترل کنه همش دروغ و وعده و عید الکی دیگه به خدا خسته شدیم نابود شدیم همش تو شرایط جنگی هستیم مردیم بسه دیگه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر