فهرست
پیش بازی آرسنال – لیورپول /آخرین امید برای لیگ قهرمانان
پیش بازی آرسنال – لیورپول /آخرین امید برای لیگ قهرمانان

پیش بازی آرسنال – لیورپول /آخرین امید برای لیگ قهرمانان

  آی اسپورت – آرسنالی ها امروز در ابتدای سه گانه فیلم های پر فروش خود پیش از رویارویی با چلسی و یونایتد، باید از لیورپول پذیرایی کنند. پیروزی در این بازی برای هر دو تیم ارزش زیادی خواهد داشت، چرا که آرسنال برای رسیدن به رتبه دوم جدول و لیورپول برای زنده نگه داشتن امید کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش خواهند کرد.

یکی از صحبت های بزرگ پیرامون این بازی شایعات مربوط به آینده رحیم استرلینگ ستاره جوان لیورپول می گردد. استرلینگ در هفته گذشته از تمدید قرارداد با قرمز های مرسی ساید خودداری کرد و به نظر می رسد برای پیوستن به آرسنال علاقه مند است.

توپچی ها در 18 رویارویی خانگی قبلی برای لیورپول در 17 بازی شکست ناپذیر بوده اند و در طرف دیگر میدان شاگردان راجرز با کسب 5 برد در 6 بازی خارج خانه قبلی خود در لیگ، آماده شکستن دادن حریف لندنی خود در ورزشگاه امارات هستند.

 

 

هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس

زمان بازی: 16:15

آب وهوا: ابری

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

آرسنال:

چمبرلین

آبو دیابی

میکل آرتتا

متیو دبوشی

جک ویلشر

 

لیورپول:

بردلی جونز

جردن ایبه

مارتین اشترکل

استیون جرارد

جون فلانگان

 

پیش بینی:

- لیگ برتر جزیره عصر امروز با بازی حساس آرسنال برابر لیورپول آغاز خواهد شد. آرسنالی ها برای کم کردن فاصله با سیتی  در رتبه دوم جدول و لیورپولی ها برای زنده نگه داشتن امید حضور در جمع 4 تیم بالای جدول به میدان خواهند رفت.

- با در نظر گرفتن تنها 6 هفته قبلی لیگ برتر، آرسنال و لیورپول در رده های اول و سوم جذول قرار می گیرند. چرا که توپچی ها در 6 بازی اخیر خود 6 پیروزی به دست آورده اند و این آمار برای لیورپول 5 پیروزی می باشد.

- از نظر تاریخی و حساسیت احتمالا باید منتظر یکی دیگر از بازی های خاطره انگیز سال های اخیر باشیم. آرسنالی ها این روز ها در فرم بهتری نسبت به حریف خود قرار دارند و با استفاده از شرایط میزبانی می توانند بازی هجومی تری از خود به نمایش بگذارند.

     
آی اسپورت
2015-04-04 09:23:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر