فهرست
پیش بازی منچستر یونایتد – استون ویلا / رویای دوم شدن
پیش بازی منچستر یونایتد – استون ویلا / رویای دوم شدن

پیش بازی منچستر یونایتد – استون ویلا / رویای دوم شدن

  آی اسپورت – شیاطین سرخ با پیروزی ارزشمند هفته گذشته برابر لیورپول حالا می توانند با آرامش بیشتری کار خود را دنبال کنند. اما این موضوع نباید باعث دست کم گرفتن استون ویلایی شود که تنها 3 امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد. با توجه به بازی رو در روی آرسنال و لیورپول در این هفته، فن خال فرصت مناسبی برای ضربه زدن به تیم شروود و تیمش که با مصدومان زیادی راهی این دیدار شده اند، خواهد داشت.

یونایتد 11 بازی از 12 بازی اخیر خانگی خود برابر استون ویلا را با پیروزی پشت سر گذاشته و سعی دارد انتقام تساوی یک بر یک دور رفت رقابت های امسال را از حریف خود بگیرد.

 

هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس

زمان بازی: 18:30

آب وهوا: بارانی

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

منچستر یونایتد:

رابین فن پرسی

جانی ایوانز

 

استون ویلا:

کریس هرد

ناتان هرد

کیرن ریچاردسون

علی سیسوخو

فیلیپ سندروس

لیبور کوژاک

تام کلورلی

 

پیش بینی:

- منچستریونایتد شاید در بهترین فرم خود از ابتدای فصل قرار داشته باشد، اما وقفه بازی های ملی کمی لوئی فن خال را ناامید کرد. هرچند بازیکنان ملی پوش یونایتد بدون هیچ آسیب دیدگی به باشگاه خود بازگشتند.

- شاگردان شروود در آخرین دیدار خود شکست خانگی تلخی برابر سوانسی را تجربه کردند و مصدومیت چند تن از بازیکنان اصلی این تیم کار را برای آن ها سخت تر کرده است.

- شیاطین سرخ در حال حاضر تعادل خوبی در سبک بازی خود دارند و رونی مهاجم آماده این روز های اولدترافورد می خواهد یک روز رویایی دیگر را رقم بزند.

     
آی اسپورت
2015-04-04 09:20:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر