فهرست
پیش بازی چلسی – استوک سیتی / بازگشت به صحنه قدرت
پیش بازی چلسی – استوک سیتی / بازگشت به صحنه قدرت

پیش بازی چلسی – استوک سیتی / بازگشت به صحنه قدرت

آی اسپورت –  چلسی در نبود دیگو کاستا  می خواهد به حرکت روبه جلو اش برای قهرمانی در این فصل رقابت های لیگ برتر جزیره ادامه دهد. با وجود اینکه استوک بعد از دو شکست پیاپی در هفته های گذشته راهی این دیدار شده اما مورینیو به شاگردانش هشدار داده نباید حریف خود را دست کم بگیرند و استوک را حریفی سر سخت نامیده است.

چلسی این فصل در هیچ یک از بازی های خانگی خود در لیگ برتر شکست نخورده است. آن ها می خواهند با پیروزی در این دیدار اختلاف امتیاز شان در صدر جدول را به 9 برسانند. آبی های لندن در 10 بازی از 13 بازی قبلی خود برابر استوک پیروز شده اند و در 6 بازی قبلی برابر این تیم هیچ گلی دریافت نکرده اند. استوک در حال حاضر در رده دهم جدول قرار دارد.

در بازی رفت چلسی با دو گل تری و فابرگاس از سد حریف خود عبور کرد.

 

 

هفته سی و یکم لیگ برتر انگلیس

زمان بازی: 21:00

آب وهوا: بارانی

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

چلسی:

جان اوبی میکل

 

استوک سیتی:

پیتر اودموینگی

بوژان

مارک مونیسا

ویکتور موسس

 

پیش بینی:

- چلسی نتوانسته در هیچ یک سه بازی اخیر خانگی خود طعم پیروزی را بچشد و پایان دادن به این روند تنها چیزی است که مورینیو از شاگردان در بازی برابر استوک انتظار دارد.

- نوسان های آبی های لندن در 6 هفته اخیر باعث تلنگری به آن ها شده تا با دقت بیشتری بازی های خود در لیگ برتر را ادامه دهند. 

- پیروزی احتمالی چلسی در این دیدار فاصله این تیم را در صدر جدول با سیتی به عدد 9 می رساند و این موضوع فشار بیشتری به مردان پیگرینی وارد خواهد کرد. انتظار می رود امروز در استمفورد بریج شاهد یک نمایش درگیرانه دیگر از مورینیو و شاگردانش باشیم.

     
آی اسپورت
2015-04-04 09:21:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر