فهرست
پیش بازی رم – ناپولی / فاکتور لاتزیو!
پیش بازی رم – ناپولی / فاکتور لاتزیو!

پیش بازی رم – ناپولی / فاکتور لاتزیو!

 

 

آی اسپورت – رودی گارسیا و رافا بنیتس امروز به هیچ عنوان دوست ندارند فرصت  صعود بیشتر را به رقیب مشترک یعنی لاتزیو بدهند. رم و ناپولی که در هفته های گذشته عملکرد بسیار بدی از خود به نمایش گذاشته اند در صدد کسب هر سه امتیاز این دیدار هستند. رم با 53 امتیاز در رده دوم جدول، سایه لاتزیو 52 امتیازی را کاملا حس می کند و ناپولی 47 امتیازی در رده پنجم جدول سودای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را در سر دارد. رمی ها در هر سه بازی اخیرشان برابر ناپولی شکست خورده اند و می خواهند به این روند پایان دهند. با این حال رمی ها در 17 بازی از 18 بازی اخیرشان در سری آ شکست ناپذیر بوده اند.

 

  

هفته بیست و نهم سری آ

زمان بازی: 15:00

آب وهوا: ابری

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 

بازیکنان غایب

 

رم:

فدریکو بالتزارتی

لیئندرو کاستان

کوین استرومن

مایکون

ژروینیو

سیدو کیتا

 

ناپولی:

میچو

گوخان اینلر

 

پیش بینی:

- رم بالاخره توانست هفته گذشته با عبور از سد چزنا به سریال ناکامی های خود پایان دهد اما آن ها امشب مانع بسیار محکم تری روبروی آن ها قرار دارد.

- ناپولی تنها 2 امتیاز در 4 بازی اخیرش در سری آ به دست آورده و بر خلاف لاتزیو نتوانست از افت چند هفته ای رمی ها استفاده کند. آن ها در حال حاضر در رده پنجم جدول و پایین تر از سمدوریا قرار دارند.

- هر دو تیم به خوبی از خطر لاتزیو آگاهی دارند و نمی خواهند فرصت هیچ سوء استفاده ای خصوصا از نظر روحی به این تیم بدهند. این بازی هم می تواند تضمین کننده سهمیه اروپایی رمی ها باشد و هم می تواند شانس نزدیک تر شدن ناپولی به شاگردان گارسیا را دو چندان کند. با توجه به درگیری های طرفداران دو تیم در بازی گذشته شان در کوپا ایتایا انتظار می رود هواداران رم رفتار خصمانه ای امروز نسبت به هواداران ناپولی از خود بروز دهند.

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-04 09:34:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر