فهرست
نحوه عجیب اعتراض لوکزمبورگو:چسب روی دهان درکنفرانس خبری
نحوه عجیب اعتراض لوکزمبورگو:چسب روی دهان درکنفرانس خبری

نحوه عجیب اعتراض لوکزمبورگو:چسب روی دهان درکنفرانس خبری

آی اسپورت- واندرلی لوکزمبورگو مربی فلامنگو و مربی سابق رئال مادرید و تیم ملی برزیل روز گذشته در کنفرانس خبری اش با چسب روی دهان به نشانه اعتراض به فدراسیون فوتبال برزیل حاضرشد.

دلیل این اعتراض عجیب، محرومیت دو هفته ای لوکزمبوروگو به دلیل انتقادهای صریح از مسوولان فدراسیون فوتبال کشورش در رابطه با قوانین استفاده از بازیکنان جوان در لیگ باشگاهی برزیل بود. مربی فلامنگو گفته بود که باید مسوولان فدراسیون را به دلیل وضع این قوانین با چوب کتک زد.

اما لوکزمبورگو در دفاع از حرفی که زده گفت:\" حرف من نوعی استعاره بود. من مقابل فدراسیونی که مانع بازی کردن جوانان می شود موضع گیری کردم. درآینده هم هرچیزی که به نظرم شایسته انتقاد باشد را به باد انتقاد خواهم گرفت. اجازه نمی دهم هیچکس من را ساکت کند و تا زمانیکه حق دارم، موضع گیری می کنم\"

 لوکزمبورگو ابتدا درحالیکه چسب روی دهانش گذاشته بود از پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران خودداری کرد و سپس ناگهان چسب را از روی دهانش برداشته و فریاد زد:\" من خفه نمی شوم! نمی توان در سال 2015 به شیوه دیکتاتوری بازگشت. من به عنوان یک شهروند برزیلی احساس می کنم که درمورد من خشونت اعمال شده و به من حمله شده است\"

     
آی اسپورت
2015-04-04 13:26:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر