فهرست
آنالیز شکست استقلال از فولاد؛ ضعف در حفاظت از گل زده اول
آنالیز شکست استقلال از فولاد؛ ضعف در حفاظت از گل زده اول

آنالیز شکست استقلال از فولاد؛ ضعف در حفاظت از گل زده اول

آی اسپورت- استقلال با اینکه تاکنون نتایج نسبتا خوبی کسب کرده و در رقابت با چند تیم در بالای جدول به سر می‌برد اما در این فصل همواره از مشکلی رنج می‌برد که باعث شده امتیازات زیادی از چنگ این تیم خارج شود.

 

معمولا در فوتبال ایران نتایج به این گونه است که تیمی که گل اول بازی را می‌زند، بازی را با برد به پایان می‌برد. قانون نانوشته‌ای که معمولا در بسیاری از موارد نتایج اینطور رخ می‌دهد اما در این فصل استقلال همواره از فقدان محافظت از گل زده خود رنج می‌برد. استقلال در این فصل تاکنون در 3 بازی گل اول بازی را به ثمر رسانده اما در پایان با شکست زمین را ترک کرد و همچنین با وجود اینکه در 4 بازی دیگر هم گل اول بازی را زد اما در پایان چیزی جز تساوی عاید این تیم نشد تا به دلیل همین مشکل 17 امتیاز به راحتی از چنگ این تیم خارج شود.

 

جدول نتیجه گیری استقلال در این 7 بازی به صورت زیر است:

 

هفته

میزبان

نتیجه

مهمان

3

سپاهان

3 – 1

استقلال

12

پدیده

1 – 1

استقلال

13

استقلال

1 – 1

صبا

14

تراکتور

2 – 2

استقلال

15

استقلال

1 – 2 

پرسپولیس

17

استقلال خوزستان

4 – 4

استقلال

24

فولاد

2 – 1

استقلال

 

 

اما به عکس در مجموع استقلال تنها در دو بازی موفق شد با وجود گل خورده به بازی برگردد تا در نهایت با برد زمین بازی را ترک کند. این دو بازی در همان هفته‌های ابتدایی لیگ رخ داد. یکی در هفته‌ی اول مقابل راه‌آهن که در نهایت با حساب 2 – 1 سود استقلال به پایان رسید و دیگری هم در هفته‌ی چهارم مقابل سایپا که بازیکنان استقلال در حالی موفق شدند با حساب 3 – 2  سایپا را شکست دهند که دو بار از این تیم عقب افتاده بودند. 

     
آی اسپورت
2015-04-04 12:15:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر