فهرست
گلزنی، پادزهر رونالدو در مقابله با ویروس فیفا
گلزنی، پادزهر رونالدو در مقابله با ویروس فیفا

گلزنی، پادزهر رونالدو در مقابله با ویروس فیفا

آی اسپورت- در حالی که این روزها ویروس فیفا، گریبان بسیاری از فوتبالیست های بزرگ دنیا را گرفته و آن ها را در بازگشت از بازی هایی ملی دچار افت کرده، کریس رونالدو با ویروس کشی به نام «گلزنی» به جنگ این بیماری رفته است.

او در هر یک از 7 بار اخیری که از بازی های ملی برگشته، برای رئال مادرید گل زده و عملکرد خوبی داشته است. 

روند گلزنی مرد سال فوتبال جهان بعد از بازی های ملی از جدال فصل گذشته رئال مادرید در «ال مادریگال» مقابل رئال مادرید روند ثابتی یافت و  بعد از بازی های ملی اکتبر 2013، در بازی خانگی رئال مادرید مقابل مالاگا شتاب گرفت. برتری 5- صفر ماه نوامبر همان سال مقابل آلمریا، حاصل گل رونالدویی بود که از یک سری بازی ملی دیگربرمی‌گشت.گل های بعدی به فاصله یک سال از این شاهکار ها به ثبت رسید؛ وقتی او در بازی سال 2014 مقابل لوانته، زننده یک گل نام گرفت و گلی دیگر را هم ساخت.

 کریس پس از بازگشت از مصدومیت که دوری او از بازی های ملی را در پی داشت، تک گل رئال مادرید در جریان شکست 2 – یک مقابل آتلتیکو مادرید را به ثمر رساند. گلزنی در برتری های 5- صفر و  4- صفر (دومی مقابل ایبار) نتیجه گل های کریس در بازگشت از بازی های ملی بود و حالا اگر برای هشتمین بار متوالی بعد از بازی های ملی، این بار دروازه گرانادا را باز کند با ثبت دویست و دهمین گل لالیگایی کنار پاهینو در رده هشتم بهترین گلزنان تاریخ لالیگا می‌ایستد.

     
آی اسپورت
2015-04-04 13:23:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر