فهرست
سوژه روز: سرمایه قلعه‌نویی از دست رفت؛ سکوها حامی آلترناتیوها
سوژه روز: سرمایه قلعه‌نویی از دست رفت؛ سکوها حامی آلترناتیوها

سوژه روز: سرمایه قلعه‌نویی از دست رفت؛ سکوها حامی آلترناتیوها

آی اسپورت- در سال های گذشته همیشه بحث این بوده که امیر قلعه‌نویی ارتباط خوبی با سکوهای تماشاگران داشته. موضوعی که گاهی اوقات به صورت اتهام در می‌آمد و سرمربی موفق استقلال متهم می‌شد که ارتباطات پشت پرده‌ای هم با لیدرهای مطرح تیمش دارد. این شایعات حتی در زمان مربیگری قلعه‌نویی در اصفهان هم شنیده می‌شد. اما حالا در فصل جاری لیگ‌برتر قلعه‌نویی نه در مستطیل سبز همان مربی شجاع سابق است که حتی روی سکوها هم دیگر محبوبیت زیادی ندارد.

در حاضر او دو آلترناتیو جدی برای فصل بعد دارد. یکی علیرضا منصوریان سرمربی موفق نفت تهران که در حال حاضر تیمش صدرنشین لیگ‌برتر است و دیگری دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد که در یک سال گذشته چند بار قلعه‌نویی را شکست داده. هر دوی این مربیان روز گذشته را با موفقیت گذراندند. هر دو مسابقات‌شان را بردند و البته هر دو نشان دادند رو سکوها مربی محبوبی هستند. این تصویری از سکوی تماشاگران فولاد در بازی شب گذشته با استقلال بود. تصویر به خوبی نشان می‌دهد تماشاگران اهوازی چقدر مربی تیم‌شان را دوست دارند. البته از آن سو هم دراگان بعد از هر دو گل تیمش به سوی سکوها رفت و شادی‌اش را با آنها تقسیم کرد. این هم عکسی است که روز گذشته از بازی نفت تهران- نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه تختی ثبت شده. موضوعی که به خوبی نشان می‌دهد مربی جوان نفت تهران برای رسیدن به نیمکت مربیگری استقلال، برنامه ریزی دقیقی هم روی سکوهای ورزشگاه دارد. 

البته جنگ سکوها از روزی آغاز شد که پیش از تعیلات نوروز استقلال- نفت در ورزشگاه آزادی بازی کردند و پلاکارد \"70روزمانده تا بازگشت داش علی منصور به استقلال\" روی سکوها رونمایی شد. آن پلاکارد همه را به یاد جوسازی هواداران استقلال در سال های پیش می‌انداخت که برای بازگشت قلعه‌نویی به استقلال روزشمار راه انداخته بودند. قلعه نویی در آخرین بازی سال 93 به نفت تهران با مربیگری علیرضا منصوریان باخت و در اولین بازی سال 94 هم در دیدار با فولاد رقابت را به دراگان اسکوچیچ واگذار کرد. اما تبخ‌تر از این دو شکست این است که او سکوها را هم به این دو واگذار کرده. سکوهایی که روزی نقطه برتری ژنرال به هر مربی دیگری بود. 
     
آی اسپورت
2015-04-04 13:54:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر