فهرست
مسی : هنوز درد دارم/ انریکه: مسی بدون مشکل تمرین کرد
مسی : هنوز درد دارم/ انریکه: مسی بدون مشکل تمرین کرد

مسی : هنوز درد دارم/ انریکه: مسی بدون مشکل تمرین کرد

آی اسپورت – لیونل مسی که بعد از چند روز استراحت در اردوی تیم ملی آرژانتین دیروز تمریناتش را با بارسلونا از سرگرفته در مورد درد پایش در فیسبوک نوشت:\" هنوز کمی درد دارم ولی امیدوارم هرچه زودتر بهتر شوم و بتوانم به تیم ملی و بارسلونا کمک کنم.\"

مسی همچنین در مورد اردوی تیم ملی هم اینچنین نوشت:\" تور ملی در آمریکا خوب بود. ما دو پیروزی کسب کردیم و همه نمایش مقبولی داشتند. البته من نمی توانستم به خاطر ورم پایم بازی کنم\" مسی به احتمال زیاد در ترکیب بارسلونا در بازی فردا مقابل سلتاویگو قرار می گیرد. البته انریکه در اخرین لحظه در مورد اینکه او را از ابتدا در ترکیب تیمش قرار دهد یا نه تصمیم گیری می کند.

انریکه: مسی بدون هیچ مشکلی تمرین کرد

 لوئیس انریکه مربی بارسلونا گفت که مسی بدون هیچ مشکلی با تیم تمرین کرده و در شرایط خوبی به سر می برد. با این اوصاف نگرانی ها در مورد شرایط مسی و حضور او در ترکیب تیم مقابل سلتا ویگو به حداقل رسیده و او کاتالونیایی ها را در بازی نسبتا سخت مقابل سلتاویگو همراهی می کند. مسی روز پنجشنبه در بازگشت به بارسلونا با بقیه تیم تمرین نکرده بود ولی روز جمعه به گروه ملحق شد. انریکه بعد از تمرین صبح امروز گفت:\" مسی بدون هیچ مشکل و دردی در پایش امروز تمرین کرد\"


 

     
آی اسپورت
2015-04-04 15:22:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر