فهرست
اتفاق روز: درخشش مهره مورد علاقه کی روش در آزادی
اتفاق روز: درخشش مهره مورد علاقه کی روش در آزادی

اتفاق روز: درخشش مهره مورد علاقه کی روش در آزادی

آی اسپورت- در شرایطی که تعدادی از تیم های بالانشین جدول رده بندی لیگ برتر، هیچ نماینده ای در جام ملت های آسیا نداشتند، کی روش یک بازیکن را از تیم بحران زده و فانوس به دست راه آهن به استرالیا برد. ناشناخته ترین بازیکن لیست نهایی تیم ملی برای حضور در تورنمنت استرالیا، «رامین رضاییان بود». بازیکی که مدتی بعد در اردوی اروپایی تیم کی روش نیز حاضر بود و حتی در دیدار با سوئد برای دقایقی در زمین مسابقه قرار گرفت.

رامین رضاییان، روز گذشته به همراه تیم باشگاهی و البته مدل موی خاصش به استادیوم آزادی رفت و گل اول راه آهن در مسابقه را با یک ایستگاهی تماشای وارد دروازه همامی کرد. رامین یکی از بهترین های راه آهن در این مسابقه بود و نشان داد که چرا سرمربی پرتغالی، روی دعوت او به تیمش اصرار داشته است.

در همه سال های حضور در ایران، کارلوس کی روش به صورت مداوم به بی توجهی به لیگ متهم شده است. دیدن بازیکنی مثل رضاییان که بیشتر بازی های فصل اش حتی از شبکه های استانی نیز پخش نمی شوند، خلاف این فرضیه را ثابت می کند. این بازیکن حالا این شانس را دارد که یک سال بعد، با قراردادی سنگین به باشگاهی بزرگ تر ملحق شود. اتفاقی که بدون توجه کی روش، بعید بود برای این بازیکن رخ بدهد.

     
آی اسپورت
2015-04-04 16:25:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر