فهرست
آنچلوتی: خامس فردا بازی می‌کند
آنچلوتی: خامس فردا بازی می‌کند

آنچلوتی: خامس فردا بازی می‌کند

آی اسپورت- آسیب دیدگی خامس رودریگس کلمبیایی برطرف شده و او در بازی بعدازظهر فردا مقابل گرانادا بعد از 2 ماه دوری، تیمش را همراهی خواهد کرد.

 زننده زیباترین گل سال 2014 فوتبال دنیا که در جریان پیروزی 2- یک روز 4 فوریه مقابل سویا دچار شکستگی یکی از استخوان های پایش شد در چند روز اخیر دوران ریکاوری را پشت سر گذاشته و به گفته آنچلوتی برای بازی کردن مشکل خاصی ندارد. در ازای بازگشت این جوان گرانقیمت و بهترین گلزن جام جهانی، رئال مادرید، فردا از خدمات ایسکوی محروم و احتمالا پپه مصدوم بی‌بهره خواهد بود.

البته کارلتو گفته از آنجایی که آسیب دیدگی پپه چندان جدی نیست، به قصد پیروزی و تلاش برای کم کردن فاصله 4 امتیازی با بارسا، قصد بازی دادن به مدافع پرتغالی را دارد.

آنچلوتی درباره حال عمومی تیمش گفت:« اگر شرایط را با فصل گذشته مقایسه کنید، متوجه می‌شوید ما الان نسبت به گذشته تیم آماده‌تری در اختیار داریم.برای بازی‌های دشوار آینده، گروهی آماده داریم و بازیکنان سرحال به من فرصت چیدن ترکیب های متنوع و چرخشی را می‌دهند.قبل از بازی های ملی اخیر مصدومانی داشتیم که همگی بهبود یافته اند.چنین فضای خوبی، شرایط تیم را بهتر می‌کند. در حال حاضر اعتماد به نفس ما بسیار بالاست.» 

     
آی اسپورت
2015-04-04 17:09:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر