فهرست
سوال روز: تادو کجاست آقای درخشان؟
سوال روز: تادو کجاست آقای درخشان؟

سوال روز: تادو کجاست آقای درخشان؟

آی اسپورت- برای دومین هفته متوالی، حمید درخشان و تیمش موفق نشدند همه امتیازات مسابقه با رقیب ده نفره را به دست بیاورند. راه آهنِ قعر جدولی، بیش از یک نیمه با یک بازیکن کمتر در مقابل پرسپولیس بازی کرد و توانست با امتیاز از آزادی خارج شود. این ناکامی تازه و شعارهای روی سکوها علیه حمید درخشان، عصبانی ترین کنفرانس مطبوعاتی دوران مربیگری او را رقم زد. بر خلاف بسیاری از مربیان فوتبال در جهان که در شرایط سخت از بازیکنان شان حمایت می کنند و تقصیر نتیجه نگرفتن را می پذیرند، حمید درخشان با عصبانیت همه چیز را به گردن مهاجم تیمش انداخت و گفت:«وقتی بازیکن تک به تک را خراب می کند، من مقصر نیستم، من که نمی توانم به درون زمین بروم و گل بزنم!».

در حین اصرار به سرزنش فوروارد پرسپولیس، حمید درخشان نکته ساده ای را ندیده می گیرد. اینکه فرم بازیکن تا حدود زیادی بستگی به تمرین های مربی دارد و البته اینکه او در تعطیلات نیم فصل، فرصت بهبود بخشیدن به خط حمله تیمش را داشته اما سراغ بازیکنی مثل تادو رفته است. بازیکنی که هنوز حتی یک گل برای پرسپولیس به ثمر نرسانده و  دیروز روی نیمکت سرخپوشان نیز حضور نداشت.

تاکتیک های این روزهای درخشان، به جای پیاده شدن در زمین فوتبال، در سالن کنفرانس مطبوعاتی خلاصه می شوند. او هر روز یک مقصر جدید برای ناکامی تیمش پیدا می کند و به سادگی از میزان اشتباهات(سهوی؟)خودش در فصل نقل و انتقالات ساده عبور می کند. سرمربی نیمکت لرزان پرسپولیس نباید توقع داشته باشد که هواداران تیم نیز، به اندازه او با خودش مهربان باشند!

     
آی اسپورت
2015-04-04 17:21:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر