فهرست
نکته خاص نامه خداحافظی نکو/ کریمی بی کریمی!
نکته خاص نامه خداحافظی نکو/ کریمی بی کریمی!

نکته خاص نامه خداحافظی نکو/ کریمی بی کریمی!

آی اسپورت- چند روز بعد از حداحافظی رسمی از تیم ملی در استکهلم، نامه خداحافظی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران نیز منتشر شد. نامه ای که همانند نمونه های دیگرش در این سال ها، سرشار از شعار و خطوط احساسی بود و به ویژه در سطرهای اول، این باور را ایجاد می کرد که نکو به ناگهان در 23 سالگی تصمیم به خداحافظی از تیم ملی گرفته است!  آنچه توی نامه خداحافظی کاپیتان ارزشمند تیم کی روش بیشتر به چشم می آمد اما عدم اشاره او به نام علی کریمی بود. بازیکنی که آخرین صاحب بازوبند کاپیتانی پیش از نکو به شمار می رفت.

جواد نکونام در این نامه، یک بار در ستایش از همبازی های بزرگ اش به مهدی مهدوی کیا و علی دایی اشاره کرده و در نقطه ای دیگر، تقریبا از همه کاپیتان های تیم ملی در دهه های گذشته نام برده و باز هم به علی کریمی اشاره ای نکرده است تا باز هم بتوان به شائبه های قدیمی در مورد مشکل این دو بازیکن با هم بازگشت.

آخرین روزهای کاپیتانی علی کریمی در تیم ملی، در زمان کی روش رقم خورد. مربی پرتغالی که رابطه خوبی با جواد داشت، بازوبند را از جادوگر گرفت و به نکو سپرد. مدتی بعد، کریمی دیگر به تیم ملی دعوت نشد و بعد از اضافه شدن به تیم به عنوان دستیار نیز، به شکلی عجیب از این تیم کنار رفت.

کریمی و نکونام در روزهای حضور جادوگر در تراکتور نیز چالشی را در مقابل هم تجربه کردند. بعد از نبرد تراکتور با استقلال، کریمی به شکلی کنایه آمیز از نکونام خواست به جای اعتراض به داور، انرژی اش را در زمین مسابقه بگذارد و جواد نیز به این صحبت کریمی واکنش نشان داد. 

البته که این نامه، برای اثبات مشکلات بین نکو و کریمی کافی به نظر نمی رسد اما غیبت معنادار نام کریمی، نکته ای نیست که به سادگی در بین واژه های فراوان بیانیه خداحافظی نکونام گم شود.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-04 17:39:07
نظر دهید

۱ نظر
سرور لنگیایی که عقده کاپیتانی تیم ملی خفشون کرده
شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۴، ۱۷:۴۴
از پژی هم باید توی نامش تقدیر می کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر