فهرست
اختصاصی آی‌اسپرت از تمرین استقلال؛ گرد و خاک قلعه‌نویی
اختصاصی آی‌اسپرت از تمرین استقلال؛ گرد و خاک قلعه‌نویی

اختصاصی آی‌اسپرت از تمرین استقلال؛ گرد و خاک قلعه‌نویی

آی‌اسپرت- اولین تمرین آبی‌پوشان پس از شکست مقابل فولاد اهواز امروز برگزار شد. این تمرین مانند همه تمرینات پس از مسابقه بیشتر ریکاوری بود. اما باخت استقلال به رقیب مستقیم در جدول، نکته تمرین امروز بود. همین باعث شده بود که بازیکنان خودشان را برای داد و بیدادهای سرمربی آماده کنند. بلاخره قلعه‌نویی هم با چند دقیقه تاخیر رسید. قلعه‌نویی برخلاف اکثر تمرینات که با گرمکن می‌آمد، امروز با لباس رسمی در تمرین حضور پیدا کرد. سرمربی آبی‌ها همان ابتدا سر بازیکنان فریاد زد که همه‌تان بی‌غیرت هستید و چرا نمی‌توانید یک گل برتری را حفظ کنید؟

این روزها که قلعه‌نویی بیش از هر زمانی فشار را روی خودش احساس می‌کند، شروع کرد به تک تک بازیکنان با صدایی بلند حرف زدن. حنیف عمران‌زاده اولین بازیکنی بود که مورد خطاب سرمربی قرار گرفت. او به حنیف گفت واقعا از قد و هیکلت خجالت نمی‌کشی که اسماعیل شریفات باید روی سرت ضربه سر بزند؟ در این لحظه حنیف خواست توضیحاتی را به سرمربی تیم بدهد که قلعه‌نویی اجازه صحبت کردن را به او نداد.

پس از آن نوبت به گلر تیم رسید: «گل 40 متری خوردی؟ این توپ را یک دروازه‌بان معمولی هم می‌گیرد. چه برسد به تو که ملی‌پوش هستی.» اما قلعه‌نویی از دست هیچ بازیکنی به اندازه امید ابراهیمی شاکی نبود. ابراهیمی در این بازی هم برای چندمین بار یک اشتباه را تکرار کرد. او علاقه زیادی دارد روی حملات حریف در خط دروازه جایگیری کند. اتفاقی که این فصل استقلال در چند بازی ضربه دید و گل خورد. قلعه‌نویی خطاب به هافبک دفاعی تیمش گفت: «چرا روی توپی که 7 به سه هستیم می‌روی روی خط دروازه می‌چسبی؟ تو هافبک دفاعی هستی و باید روی بازیکن حریف فشار بیاورزی نه اینکه آزادش بگذاری. چرا باید تیم روی موقعیت 7 به سه گل بخورد؟»

با این فکت‌هایی که قلعه‌نویی بر سر بازیکنان کوبید، احتمال می‌رود سرمربی تیم امروز را با آنالیزورهای باشگاه گذرانده باشد. 

     
آی اسپورت
2015-04-04 18:10:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر