فهرست
ذوب‌آهن 0-0 گسترش‌فولاد؛ فراز ترمز یحیی را کشید
ذوب‌آهن 0-0 گسترش‌فولاد؛ فراز ترمز یحیی را کشید

ذوب‌آهن 0-0 گسترش‌فولاد؛ فراز ترمز یحیی را کشید

آی‌اسپرت- ذوب آهن بعد از برد پرگل برابر پیکان برابر گسترشی قرار گرفت که می خواست از سقوط فرار کند و در پایان زور این دو تیم به هم نرسید و دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. به نقل از ورزش‌سه گزارش این بازی را اینجا می‌خوانید:


هفته بیست و چهارم لیگ برتر، ورزشگاه: فولاد شهر
داور: علیرضا فغانی، کمک ها:تورج عیوض محمدی، سعید آل وردی
اخطار: مرتضی اسدی (69) نوشی صوفیانی (78) از گسترش فولادذوب آهن: رشید مظاهری، کارلوس سانتوس، هادی محمدی، قاسم دهنوی(70 مهدی مهدی پور)، قاسم حدادی فر، مرتضی تبریزی، علی حمام، مهرداد قنبری، ولید اسماعیل(67 مسعود حسن زاده)، مهدی رجب زاده (78 اسماعیلی فر) و کاوه رضایی
سرمربی: یحیی گل محمدی

گسترش فولاد: داود نوشی صوفیانی، سیدمحسن حسینی، امید نظامی پور، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، محمدامین درویشی(89 میلاد جهانی)، دیه گو اولیویرا، لئوناردو پیمنتا(93 میثم نقی‌زاده)، جابر انصاری، مگنو باتیستا و محمد ابراهیمی(46 عادل سرشار)
سرمربی: فراز کمالونددقایق حساس:
دقیقه 14 – فرار فوق العاده جابر انصاری از بین مدافعان ذوب آهن، موقعیتی را نصیب بازیکنان گسترش فولاد کرد که ضربه وی از زاویه بسته توسط مظاهری به کرنر فرستاده شد.
دقیقه 15 – شوت محکم نظامی پور از فاصله ای دور با فاصله کمی از روی دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.
دقیقه 16 – پاس خوب رجب زاده در پشت محوطه جریمه به کاوه رضایی رسید و ضربه محکم و زیبای وی با فاصله ای اندک از روی دروازه گسترش فولاد به بیرون رفت.
دقیقه 47 – سانتر پیمنتا در محوطه شش قدم ذوبی‌ها موقعیت خوبی را نصیب بازیکن تازه وارد این تیم کرد اما ضربه سر سرشار از بالای دروازه مظاهری به بیرون رفت.
دقیقه 52 – حرکت کاوه رضایی روی خط محوطه جریمه، باعث جاماندن مدافعان گسترش شد و پاس وی را قنبری در موقعیت مناسبی از بالای دروازه به بیرون زد.
دقیقه 57 – شوت محکم دهنوی از پشت محوطه جریمه را، نوشی صوفیانی مهار کرد.
دقیقه 71 – خطایی که روی حسن زاده تازه وارد، انجام شد و ذوبی ها را صاحب یک ضربه ایستگاهی کرد و این ضربه را حدادیفر نواخت و به تیر افقی دروازه گسترش فولاد برخورد کرد.
دقیقه 88 – شوت سرکش مهدی پور از پشت محوطه جریمه گسترش فولاد، با فاصله کمی از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.شرح نیمه اول:
نیمه اول بازی دو تیم در حالی که به پایان رسید که جزء یکی دو موقعیت، هیچکدام از تیم ها نتوانستند موقعیت چندانی را روی دروازه یکدیگر به وجود بیاورند. جابر انصاری، کاوه رضایی و مهدی رجب زاده تلاش کردند موقعیت هایی را روی دروازه حریف به وجود بیاورند اما در نهایت هیچکدام از آنها به نتیجه نرسید تا در نیمه دوم مربیان تدابیر دیگری را برای بازکردن دروازه حریفشان بیاندیشند.


حواشی:
*مسعود حسن زاده مهاجم گلزن ذوب آهن مهم ترین غایب این تیم در بازی مقابل گسترش محسوب می شود.
*ذوب آهن با رجب زاده، کاوه رضایی و مرتضی تبریزی در خط جلو به گسترش حمله خواهد کرد.
*4 بازیکن برزیلی و دو بازیکن لبنانی در جمع 22 بازیکن حاضر در زمین حضور دارند.
*جدال کارلوس سانتوس مدافع برزیلی ذوب با لئورنادو پیمنتا مهاجم گلزن گسترش جالب خواهد بود.
* از بازیکنان دو تیم 8 نفر سابقه عضویت در تیم تراکتورسازی را دارند.
*ذوب آهن در آخرین بازی موفق به پیروزی مقابل پیکان شده و گسترش نیز فولاد را شکسته داده و هر دو تیم به حریفان خود 3 گل زده اند.
*استقبال بسیار کمی از این بازی توسط هواداران فوتبال در اصفهان انجام شد که با توجه به روند صعودی ذوبی ها این موضوع کمی عجیب به نظر می رسد.
*محمد ابراهیمی بازیکن تیم گسترش فولاد از نیمه دوم به دلیل مصدومیت از بازی بیرون رفت.

     
آی اسپورت
2015-04-04 18:26:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر