فهرست
هدف بزرگ رئال؛ تکرار تاریخ و کسب 30 امتیاز
هدف بزرگ رئال؛ تکرار تاریخ و کسب 30 امتیاز

هدف بزرگ رئال؛ تکرار تاریخ و کسب 30 امتیاز

آی اسپورت- 4 امتیاز اختلاف و 30 امتیاز دیگری که رئال مادرید می‌تواند کسب کند...

درخوشبینانه ترین حالت، برتری در هر 10 بازی باقی مانده فصل جاری لالیگا، می‌تواند رئال مادرید را بالاتر از بارسلونا به مقام قهرمانی لیگ برساند. البته نتایج بهتر در بازی های رودرو باعث شده  قهرمان اروپا حتی درصورت تساوی امتیازات با بارسا،‌فارغ از تفاضل گل، قهرمانی را جشن بگیرد.

 فعلا هدف اول و آخر تیم کسب هر 30 امتیاز باقی مانده است؛ آنچه تعداد امتیازات سفید پوشان را به 94 می‌رساند و احتمالا برای به زیر کشیدن بارسلونا کافی باشد.رئال به توقف بارسلونا در زمین سلتاویگو امیدوار است؛ همان زمینی که اتلتیکو مادرید را زمینگیر کرد.بعد از این بازی، سلسله رقابت های دشوار بارسلونا آغاز می‌شود؛ با پاری‌سن‌ژرمن در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان و  مقابل سویا در اندلس. رقیب بعدی یعنی والنسیا در خانه بارسلونا به راحتی باج نمی‌دهد؛ درست مانند اسپانیول در دربی کاتالونیا. پس از این 3 بازی هم اتلتیکو مادرید در خانه به مصاف بارسا می‎‌رود.‌

 در این بین تاریخ به نفع رئال مادرید شهادت می‎‌دهد. آن ها در فاصله 12 هفته مانده به پایان فصل 2007-2006 لالیگا با اختلاف 5 امتیازی نسبت به بارسلونا، نوکمپ را ترک کردند اما با 10 پیروزی، یک تساوی و تنها یک باخت، جام را در روز آخر از دستان بارسلونا ربودند؛ آن هم در شرایطی که تنها در بازی های رودررو نسبت به رقیب دیرینه شرایط بهتری داشتند.مادریدی ها خیلی دوست دارند در پایان فصل جاری، تاریخ تکرار شود! 

     
آی اسپورت
2015-04-04 18:34:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر