فهرست

ونگر: فرصت‌طلب و متمرکز بودیم/ به قهرمانی هم فکر می کنیم

آی‌اسپورت: آرسن ونگر بعد از برد یک-4 برابر لیورپول از تیم متمرکز و فرصت‌طلب خود تعریف کرد. این دهمین برد آرسنال در 11 بازی اخیر در لیگ برتر بود که جایگاه توپچی‌ها برای قرارگرفتن در میان چهار تیم بالای جدول و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را تثبیت کرد.

هکتور بیرین، مسوت اوزیل و الکسیس سانچس در هشت دقیقه انتهایی نیمه اول سه گل به لیورپول زدند تا آرسنال در مسیر یک برد بزرگ دیگر قرار گیرد. پنالتی دقیقه 76 جوردن هندرسون فاصله را کم کرد اما بعد از اخراج امره جان الیویه ژیرو گل چهارم را به لیورپول زد تا آرسنال به رده دوم صعود کند.

ونگر بعد از بازی گفت:«بازی دوطرف در نیمه اول کیفیت بالایی داشت. ما شروع بسیار خوب و جسورانه‌ای داشتیم اما دروازه‌بان آنها برای مدتی در بازی نگه‌شان داشت. آنها قبل از گل اول ما یک فرصت خیلی خوب به دست آوردند اما ما متمرکز و فرصت‌طلب بودیم. اگر به جدول و تعداد گل‌هایی که زده‌ایم نگاه کنید، این کیفیت تصادفی نیست.»

فرم خوب آرسنال باعث شده بود ونگر قبل از بازی از تلاش تیمش برای قهرمانی هم حرف بزند اما بعد از نهمین برد خانگی متوالی تلاش کرد فروتنی خود را حفظ کند:«بله ما حواسمان هست اما به این هم حواسمان هست که بازی به بازی جلو برویم. ما به بردن صددرصد بازی‌ها نیاز داریم و تنها کاری که باید بکنیم این است که فقط به بازی بعدی فکر کنیم. ما نیاز داریم تیم‌های دیگر بلغزند و در این باره کاری از دست ما بر نمی آید.»

 

     
آی اسپورت
2015-04-04 18:55:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر