فهرست
سایپا ۴-۳ نساجی؛ بسکتبال در قوامین!
سایپا ۴-۳ نساجی؛ بسکتبال در قوامین!

سایپا ۴-۳ نساجی؛ بسکتبال در قوامین!

آی اسپورت – نساجی که هفته قبل پیکان را برده بود امشب با همین نتیجه مغلوب سایپا شد.

هفته سوم لیگ برتر؛ یکشنبه: ۹۸/۰۶/۲۴ ؛ ساعت ۱۹:۴۵

استادیوم: پاس قوامین تهران/ تماشاگر: هزار نفر

داور: موعود بنیادی‌فر؛ کمک‌ها: قهرمان نجفی و فرهاد مروجی؛ داور چهارم: علیرضا طاهرخانی/ کمک داوران خط: جواد رحیم‌زاده و امیرسامان سلطانی/ ناظر داوری: مسعود مرادی.

ترکیب سایپا: حامد فلاح‌زاده، کمال‌الدین نیک‌خوی، آرمین سهرابیان، سعید محمدفرد، مجتبی لطفی، روزبه شاه‌علی‌دوست، امیرحسین حسین‌زاده(۹۰- رضا جعفری)، محمد شریفی، معین عباسیان، محمدرضا سلیمانی، آرمان رمضانی(۶۹- سید محمد مهری)

ترکیب نساجی: محمدامین رضایی(۴۶- نیما میرزازاد)، حامد شیری، رضا علیاری، حسن جعفری، مجتبی ممشلی، میلاد سرلک، سید محمد میری(۵۹- رحمان جعفری)، علی‌اصغر عاشوری، رضا دهقانی، علی شجاعی، محمد عباس‌زاده(۶۶- محمدمهدی نظری)

اخطار

آرمان رمضانی(۳۲) معین عباسیان(۸۲) از سایپا

شرح گل

سایپا یک - نساجی صفر (دقیقه ۳۰: سعید محمدفرد): ارسال محمدفرد، مدافع کناری پیشتاخته سایپا از جناح راست زمین به شکل عجیبی و با اشتباه محاسباتی امین رضایی در مهار توپ، وارد دروازه نساجی شد.

سایپا ۲ - نساجی صفر (دقیقه ۴۵: امیرحسین حسین زاده): ارسال عاشوری، هافبک نساجی از روی کرنر را حامد فلاح‌زاده بالاتر از مهاجمان حریف به خوبی دفع کرد تا یک ضد حمله سریع برای سایپا شکل بگیرد و در ادامه با اشتباه امین رضایی در خروج از دروازه و دریبل‌زنی امیرحسین حسین زاده، این بازیکن جوان سایپا با سرعت بالای خود تا محوطه 6 قدم نساجی پیش رفت و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

سایپا ۳- نساجی صفر (دقیقه ۶۰: آرمان رمضانی): معین عباسیان به خوبی منطقه بازی را عوض کرد و توپ را به امیرحسین حسین‌زاده رساند که او هم بدون مکث توپ را به عقب پاس داد تا آرمان رمضانی با شوت زمینی دروازه نساجی را برای سومین بار باز کند.

سایپا ۳ - نساجی ۱ (دقیقه ۷۰: رحمان جعفری): ارسال بلند رضا دهقانی از روی ضربه ایستگاهی را مدافعان سایپا به شکل ناقص و در محوطه جریمه خودی دفع کردند تا رحمان جعفری با ضربه نمایشی دروازه سایپا را باز کند.

سایپا ۴ - نساجی ۱ (دقیقه ۷۵: کمال‌الدین نیک‌خوی): نارنجی پوشان ضربه آزاد میانه زمین را کوتاه کار کردند که پاس معین عباسیان را کمال‌الدین نیک‌خوی با پیشتازی 5 متری و شوت تماشایی از پشت محوطه جریمه به کنج دروازه نساجی فرستاد تا گل چهارم سایپا به نام او ثبت شود.

سایپا ۴ - نساجی ۲ (دقیقه ۸۰: رحمان جعفری): محمدمهدی نظری تا محوطه 6 قدم دروازه سایپا پیش رفت که پاس به عقب او و ناتوانی مدافعان نارنجی پوش در دفع توپ موجب شد تا توپ به رحمان جعفری برسد و این بازیکن با شوتی که به پای لطفی اصابت کرد، دومین گل نساجی را بزند.

سایپا ۴ - نساجی ۳ (دقیقه ۸۴: علی شجاعی): پاس در عمق نظری به علی شجاعی رسید که این بازیکن با حرکت در عرض به راحتی دروازه سایپا را باز کرد تا اختلاف گل به یک برسد.

دقایق حساس:

دقیقه ۱۸: کرنر ارسالی از سمت چپ روی دروازه سایپا می‌رفت که  دروازه این تیم را باز کند اما با دخالت مدافعین سایپایی این موقعیت از دست رفت.

دقیقه ۳۵: ارسال حسن جعفری از سمت راست زمین و ضربه سر ممشلی را حامد فلاح‌زاده به خوبی مهار کرد.

دقیقه ۵۰: شوت محکم میلاد سرلک از فاصله‌ای حدودا 25 متری به شکل خطرناکی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

دقیقه ۵۶: شوت پای چپ دهقانی از پشت محوطه جریمه از کنار دروازه سایپا راهی اوت شد.

دقیقه ۶۳: ارسال علی‌اصغر عاشوری از روی ضربه آزاد و ضربه پشت سر رضا علیاری با فاصله کمی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

دقیقه ۷۹: شوت زمینی حسین‌زاده از داخل محوطه جریمه نساجی به تیرک عمودی دروازه این تیم اصابت کرد و دفع شد.

دقیقه ۸۱: شوت پشت محوطه رضا دهقانی بعد از برخورد به مدافعان سایپا به کرنر رفت.

دقیقه ۸۸: ضربه سر رضا علیاری روی توپ ارسالی از جناح راست زمین به تیرک عمودی دروازه سایپا اصابت کرد.

دقیقه ۹۰: سانتر عباسیان از روی کرنر نزدیک بود سایپا را به گل پنجم برساند که دو واکنش پیاپی از میرزازاد دروازه نساجی را بسته نگه داشت.

در حاشیه

* باشگاه سایپا پسر زنده یاد مجید غلام‌نژاد، بازیکن پیشین نارنجی پوشان را به ورزشگاه پاس قوامین آورده تا یاد و خاطره این بازیکن فقید خود را که سابقه بازی در تیم  ملی را هم داشت را در سالگرد او گرامی بدارد.

* مثل همیشه استقبال ضعیفی از بازی‌های سایپا به عمل آمده است.

* فرهاد مجیدی، سرمربی تیم ملی امید این بازی را از نزدیک تماشا می‌کند.

۱    
آی اسپورت
2019-09-15 22:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر