فهرست
دلیل اعتراض نوروزی؛ هشدار به باشگاه
دلیل اعتراض نوروزی؛ هشدار به باشگاه

دلیل اعتراض نوروزی؛ هشدار به باشگاه

آی اسپورت –  دکتر نوروزی و همکارانش که مدتی است به دلیل عدم تست‌های پزشکی از بازیکنان پیش از امضای قرارداد با مسئولان این باشگاه اختلاف دارند امروز به صورت هماهنگ مطلبی را در صفحات مجازی خود منتشر کردند که در محتوای این مطلب عنوان شده« کادر پزشکی تصمیم گیرنده عقد قرارداد بازیکنان نیست و مسئول نقل و انتقالات پاسخگو است".

اتفاقی که در مورد کریمی افتاده همان اتفاقی است که فصل گذشته در مورد جباری افتاد، اگر چه نوع آسیب دیدگی دو بازیکن کاملا با هم متفاوت است اما اعتراضات و واکنش‌های کادر پزشکی استقلال دقیقا مشابه فصل گذشته است.

از سوی دیگر عضو هیات مدیره استقلال دو روز پیش در جمع هواداران این تیم اعلام کرد که کریمی مصدومیتی کهنه دارد که خوب بشو نیست اما ما او را پیش 2 پزشک فرستادیم و اگر اتفاقی نیفتد احتمال جذب او وجود دارد.

با این شرایط به نظر می‌رسد باز هم کادر پزشکی استقلال هشدار لازم را به مسئولان این باشگاه ارائه کرده که در صورت آسیب دیدگی هافبک جدید آبی پوشان مسئولان این باشگاه همه چیز را از دید پزشکان این تیم نبینند.

 

خبرگزاری فارس

 

 

۶ ۳  
آی اسپورت
2018-07-16 10:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محمد
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۷
به نطرم دکتر نوروزی دو سه سالی است که مغرور شده است و همه ساله از بستن قرارداد انتقاد دارد اما به عنوان معاون پزشکی هیچ کار مثبتی انجام نمی دهد . دوسالی هست که به همین بهانه تمرینات پیش فصل را تحریم می کند و برایش سلامت بقیه بازیکنان مهم نیست . برادر من اگر از حضور در استقلال ارضا شده ای ، راهت را مشخص کن شاید خودت به اهدافت برسی و گرنه بخاطر استقلال و هواداران نگذار به تاج کبیر خیانت کنند .لطفا اگر کاسه ای زیر نیم کاسه است افشا کن و خودت را محافظه کار نشان نده .دکتر عزیز ،استقلالی بودنت را باشجاعت نشان بده
۵ ۲
//
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
بنده خدا به شرافت کاری خودش پایبنده میگین ارضا شده؟؟؟ چه جماعتی هستین شما استقلالیا که اینقدر راحت رنگ عوض میکنید طرف مصدومه دکتر تیم هم تایید کرده امروز همه تون واسش غش و ضعف رفتین باز همین شماها فردا جمع میشین دم وزارت ورزش
الهلال 6-2 پیروزی
دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۶
تست پزشکی استقلال به چوبله های نفهم لنگی چه ارتباطی داره
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر