فهرست
اینتر 1-1 کالیاری؛ نرآتزوری؛ بدشانس و بی دقت
اینتر 1-1 کالیاری؛ نرآتزوری؛ بدشانس و بی دقت

اینتر 1-1 کالیاری؛ نرآتزوری؛ بدشانس و بی دقت

آی اسپورت- اینتر در دیداری خانگی مقابل کالیاری با تساوی 1-1 متوقف شد تا فرصت کاهش فاصله با فیورنتینا و ناپولی را از دست بدهد.

به گزارش طرفداری، اینتر در نبود هرنانس، به خوبی جای خالی وی را حس کرد. ماتزاری که با نتایج اخیر به رسیدن به فیورنتینا کمی امیدوار شده بود، تیمش را با ترکیبی مشابه دیدار قبلی راهی میدان کرد.

اینتر به مانند دیگر بازیهای خانگی این فصلش، بازی را محتاطانه آغاز کرد و همین سبب شد که تیم مهمان فرصت هایی را توسط پینیا و ایباربو از دست دهد.

پس از گذشت چند دقیقه، نراتزوری بر بازی کمی مسلط شد و ضربه سر والتر ساموئل و شوت های جوناتان، گوارین و کوژمانوویچ راه به جایی نبرد. با نزدیک شدن به دقایق پایانی نیمه اول، اینتری ها  دچار افت محسوسی شدند و همین باعث شد که کالیاری فشار را بر میزبان وارد کند.

خطای هند ژوان، یک پنالتی را به حریف هدیه داد و مائوریسیو پینیا، گل اول کالیاری را در دقیقه 40 به ثمر رساند.

با شروع نیمه دوم، شاگردان ماتزاری برای به ثمر رساندن هر چه سریع تر گل، حملات دنباله داری را بر دروازه حریف ترتیب دادند که سرانجام در دقیقه 52 توسط رولاندو، موفق شدند به گل برسند.

پس از این گل بازی کمی دچار افت شد. اینتر که در روز خوب خود به سر نمی برد، دقایق پایانی بازی را به تلاش برای زدن گل پیروزی گذراند و در این بین ضربه سر ایکاردی به تیرک دروازه برخورد کرد.

بدین ترتیب اینترمیلان با این تساوی، 40 امتیازی و در رتبه پنجم سری آ قرار گرفت و کالیاری 25 امتیازی، در جایگاه پانزدهم ایستاد. 

 

     
آی اسپورت
2014-02-23 20:24:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر