فهرست

کاراگر خطاب به مینیوله: برای دادزدن سر مدافعان پول نمی‌گیری!

آی‌اسپورت: جیمی کاراگر که تمام دوران فوتبالی خود را در تیم لیورپول سپری کرد از دروازه‌بان بلژیکی این تیم خواست وقتی یک توپ را می گیرد اینقدر سر مدافعان خود داد نزند چون پول می گیرد که توپ ها را بگیرد نه اینکه سر بازیکنان خود فریاد بکشد.

کاراگر که از باخت صفر-3 لیورپول در نیمه اول دیدار با آرسنال عصبانی بود، ناراحتی خود را اینگونه علنی کرد:«دروازه‌بان هروقت یک سیو خوب انجام می دهد سر بقیه داد می زند. دهنت را ببند و سر کارت برگرد، به این خاطر است که پول می‌گیری.»

او البته عملکرد مینیوله در ابتدای بازی با آرسنال را ستود. هنوز پنج دقیقه از بازی نگذشته این بلژیکی دو واکنش خیلی خوب نشان داد تا بازی بدون گل ادامه پیدا کند و کاراگر به بازیکنان لیورپول گفت:«این گندکاری‌ها را بس کنید.»

کاراگر معتقد بود مینیوله روی گل دوم می توانست عملکرد بهتری داشته باشد. ضربه آزاد مسوت اوزیل به سمت مینیوله در حرکت بود اما دروازه‌بان لیورپول به نظر می رسید دید خوبی ندارد.

وقتی شما در پایان نیمه با سه گل عقب می‌افتید تنها چیزی که انتظارش را ندارید این است که مینیوله به همراه رحیم استرلینگ و جوردن هندرسون با ادا و اطوار از زمین خارج شوند و کاراگر از این کار اصلا خوشش نیامد.

     
آی اسپورت
2015-04-04 19:50:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر