فهرست

فشار بلان به داور لوکلاسیک: امیدوارم روز خوبی داشته باشد!

آی‌اسپورت: لوران بلان مربی پاری‌سن‌ژرمن با تحت فشار گذاشتن داور بازی فرداشب تیمش با مارسی که به لوکلاسیک معروف است، هیجان این بازی را بیشتر کرد. او امیدوار است تیمش برای حفظ جایگاه خود در صدر جدول لیگ یک مجبور نشود بر تصمیمات ناخوشایند داوری غلبه کند. تیم PSG قصل قبل به پنج سال ناکامی در ولودروم پایان داد و بعد از خوردن گل اول یک-2 یرنده شد. در آن بازی تیاگو موتا روی صحنه پنالتی اخراج شد اما بعد گل های مکس‌ول و زلاتان ایبراهیموویچ بازی را به سود پاریسی‌ها رقم زد. رودی بوکه برای قضاوت این دیدار حساس تعیین شده.

پاری‌سن‌ژرمن، لیون و مارسی در رده‌های اول تا سوم لیگ قرار گرفته اند در حالی که  فاصله پاریسی‌ها با مارسی تنها 2 امتیاز است.

بلان گفت:«ما فصل قبل یک مجموعه از تصمیمات ناگوار داوری داشتیم، امیدوارم این بار داور بازی خوبی داشته باشد.»

این نخستین دیدار از بازی‌های سخت مارسی است که در پی آن بازی سنت‌اتین در نیمه‌نهایی جام حذفی، دیدار با باستیا در فینال جام اتحادیه فرانسه و دو دیدار با بارسلونا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

بلان ادامه داد:«انجام لوکلاسیک بعد از تعطیلی بازی‌‌های ملی آسان نیست، ما دوست داشتیم برنامه بازی بهتری داشتیم که امکانش نبود. در ماه آوریل هیچ آماده‌سازی جسمانی خاصی وجود ندارد، این کار در ژانویه انجام شده. ما برای به دست آوردن صدر جدول زحمت زیادی کشیدیم و حالا نمی خواهیم به راحتی آن را از دست بدهیم. ما باید جایگاه خود را حفظ کنیم و سرنوشت دست خودمان است.»

     
آی اسپورت
2015-04-04 20:17:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر