فهرست

فن‌خال: از سهمیه مطمئن نیستیم/بازی با سیتی برای دومی است

آی‌اسپورت: لویی فن‌خال بعد از برد یک-3 منچستریونایتد برابر استون‌ویلا به تیمش هشدار داد لیورپول با وجود باخت یک-4 برابر آرسنال در بازی امروز همچنان شانس دارد که مانع از کسب سهمیه لیگ قهرمانان توسط شیاطین سرخ شود. با نتایج امروز مردان برندان راجرز هشت امتیاز از رقیب دیرینه خود در لیگ انگلیس عقب هستند در حالی که تنها هفت بازی تا پایان فصل باقی مانده.

فن خال اما هشدار داد لیورپول و ساوتهمپتون این پتانسیل را دارند که در صورت لغزش یونایتد نهایت استفاده را ببرند:«ما هنوز از سهمیه لیگ قهرمانان مطمئن نشدیم و رقابت سختی در پیش است. با توجه به باخت ساوتهمپتون به اورتون و شکست لیورپول ما فاصله خوبی ایجاد کردیم و منتظر نتیجه تاتنهام هستیم. ما در میان سه تیم بالای جدول قرار داریم اما نمی توانیم راحت باشیم. بازی هفته بعد ما با سیتی برای دوم و سومی است.»

فن‌خال درباره استون‌ویلا هم گفت:«آنها دفاع منسجمی دارند و با سیستمی دفاعی بازی می کنند بنابراین برد خوبی مقابلشان به دست آوردیم. خوشحالم که سه گل زدیم اما به عنوان یک مربی همیشه بیشتر می خواهم.»

اررا درباره آندر اررا که با دو گل خود نقش مهمی در این برد داشت، نیز گفت:«او خیلی فرصت طلب است و کمی باید آرامشش را بیشتر حفظ کند. به او گفتم باید قبل از ضربه زدن توپ را کنترل کنی. بین دو نیمه او را بوسیدم چون برای نخستین بار در زند‌گی‌اش اول توپ را کنترل کرد و بعد شوت زد!»

بین دو گل اررا، وین رونی سانتر خوب دی‌ماریا را گل کرد و فن‌خال به این دو اشاره کرد:«کار هر دو خیلی خوب بود، فکر می کنم دی‌ماریا یک دقیقه بعد از ورود به زمین پاس گل داد هرچند بعد از گل رونی تمرکزمان از دست رفت و همه دیدند چه اتفاقی افتاد.»

یونایتد تا رده سوم پیش رفته و بالاتر از منچسترسیتی قراردارد که دوشنبه در زمین کریستال پالاس بازی می کند. هفته آینده هم دربی منچستر در اولدترافورد برگزار می شود.

 

     
آی اسپورت
2015-04-04 21:27:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر