فهرست
لزوم حفظ قوا برای مقابله با حریف شرقی
لزوم حفظ قوا برای مقابله با حریف شرقی

لزوم حفظ قوا برای مقابله با حریف شرقی

آی اسپورت – پرسپولیس حدود دو ماه دیگر باید در فینال لیگ قهرمانان آسیا با حریفی از شرق آسیا که هنوز مشخص نیست برای قهرمانی در آسیا مبارزه کند. در سال‌های اخیر هر بار تیم‌های ایرانی در مراحل پایانی لیگ قهرمانان با تیم‌های شرق آسیا روبرو شده‌اند اغلب بازنده بوده‌اند. در واقع این طور به نظر می‌رسد که تیم‌های ایرانی با سختکوشی می‌توانند از پسِ بهترین تیم‌های غرب آسیا بربیایند اما در مقابل تیم‌های خوب شرق آسیا کم می آورند و شکست می‌خورند. چیزی که می‌تواند پرسپولیس یا هر تیم دیگری از ایران را به شکست دادن تیم‌های شرقی و قهرمانی در آسیا امیدوار کند تقویت تیم است. اما حالا که پرسپولیس موقعیت خوبی برای قهرمانی در آسیا به دست آورده است به جای تقویت شدن در حال تضعیف است! علیرضا بیرانوند که قبل از پایان فصل راهی تیم آنتورپ بلژیک شد. علی علیپور در پایان فصل به ماریتیمو رفت و مهدی ترابی با العربی قطر قرارداد بست و هیچ کدام از این بازیکنان پرسپولیس را در مسیر رسیدن به فینال همراهی نکردند.

پرسپولیس البته چند بازیکن جدید جایگزین کرد و به هر زحمتی بود به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید. اما گویا نه تنها قرار نیست برای فینال اوضاع بهتر شود بلکه پرسپولیس باز هم در حال از دست دادن چند مهره کلیدی دیگر است. نکته مهم این است که فعلا پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته است و اگر بازیکنی از تیم رفت نمی‌تواند جایگزینی برای او جذب کند. اما اگر پنجره باز باشد هم بازیکن خوبی نمانده که پرسپولیس به دنبالش باشد. جذب بازیکن خارجی هم فعلا ممنوع است. آخرین بازیکنانی که قصد رفتن کرده‌اند شجاع خلیل زاده و بشار رسن هستند. هر کدام هم داستان متفاوتی دارند. هر دو قرارداد دارند اما شجاع به دلیل این که بیش از دو ماه است دریافتی نداشته قراردادش را فسخ کرده. بشار هم همین شرایط را داشت اما باشگاه در آخرین فرصت پول او را به حسابش ریخت تا جلوی فسخ او را بگیرد. اما بشار پیشنهاد خوبی از لیگ سنارگان قطر دریافت کرده و اصرار دارد برود. از طرفی در ماجرای برانکو هم خطراتی جدی پرسپولیس را تهدید می کند. ممکن است حکم بعدی فیفا در این پرونده کسر 6 امتیاز یا سقوط به دسته اول باشد!

 

 

۶ ۱  
آی اسپورت
2020-10-16 11:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹، ۰۲:۰۹
......و استاد نامدار بازهم افاضات فرمودند و فرمودند و فرمودنت تا اینکه تلاوت کردند :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر