فهرست
کنفرانس ذوب-گسترش: خوش‌شانسی؟
کنفرانس ذوب-گسترش: خوش‌شانسی؟

کنفرانس ذوب-گسترش: خوش‌شانسی؟

آی‌اسپورت- ذوب آهن در هفته دوم لیگ برتر موفق شد در خانه با 3 گل گسترش فولاد را شکست دهد و این تیم را به قعر جدول بفرستد. نشست خبری مربیان دو تیم در پایان بازی را می‌خوانید:

امیر قلعه‌نویی، سرمربی ذوب آهن: درست است که بازی را بردیم اما هنوز با آن ذوب‌آهنی که مدنظرمان است فاصله داریم و این علت دارد، چون 50 تا 60 درصد تیم نیستند و آن هماهنگی را نداریم. من فکر می‌کنم اول فصل تبلیغات منفی علیه من شد که من فقط از بازیکنان تراکتورسازی استفاده می‌کنم. من در اینجا به صراحت بگویم فقط یک جای خالی داریم و آن مهاجم ماست و با آمدن او پازل ذوب‌آهن تکمیل می‌شود.

لوکا بوناچیچ، سرمربی گسترش فولاد: بازی خوبی را انجام دادیم اما پس از به ثمر رسیدن گل دوم تمرکزمان را از دست دادیم به همین دلیل خوش شانسی به سمت ذوب‌آهن رفت و توانستند پیروز میدان باشند. حدود 2 ماه در کنار بازیکنان بوده‌ام و اگر گل‌های این دیدار را نادیده بگیریم در مجموع بازی برابری را شاهد بودیم، در حالی که در تیم حریف، تبریزی 3 فصل پیش بازیکن جوانی بود که به این تیم آمد و پس از 3 فصل به یک مهاجم پخته بدل شده و باید دانست برای این ذوب‌آهن 3 فصل زمان گذاشته شده است.

۲    
آی اسپورت
2017-08-04 23:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر