فهرست
پیش بازی سلتاویگو – بارسلونا / در جست و جوی انتقام
پیش بازی سلتاویگو – بارسلونا / در جست و جوی انتقام

پیش بازی سلتاویگو – بارسلونا / در جست و جوی انتقام

  آی اسپورت – آبی اناری ها در بهترین شرایط شان در این فصل از رقابت های لالیگا به سر می برند و پیش از وقفه بازی های ملی توانستند یک پیروزی ارزشمند در برابر حریف سنتی شان رئال مادرید به دست بیاورند. حالا شاگردان انریکه وظیفه دارند در بازی این هفته برابر سلتا، انتقام شکست یک بر صفر در دور رفت رقابت ها را از این تیم سخت کوش بگیرند.

اختلاف چهار امتیازی بارسا و رئال شرایط امنی برای کاتالان ها در صدر جدول ایجاد کرده و آن ها از روحیه بالایی برخوردار هستند. شاگردان قبلی لوئیس انریکه در سلتا هم با 35 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند اما فشردگی امتیازات در میانه جدول شانس کسب سهمیه لیگ اروپا را برای این تیم زنده نگه داشته است.

لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا به دلیل مصدومیت در دو بازی دوستانه آرژانتین در روز های فیفا نتوانست آلبی سلسته را همراهی کند، امروز می تواند برای بارسلونا به میدان برود.

 

 

هفته بیست و نهم لالیگا

زمان بازی: 23:30

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 \"n59w_barca.jpg\"

 

بازیکنان غایب

 

سلتا دی ویگو:

بورخا اوبینا

کارلس پلاناس

لوی مادیندا

 

بارسلونا:

توماس فرمایلن

جوردی آلبا

خاویر ماسکرانو

 

پیش بینی:

- بارسلونا تنها در یکی از 19 بازی قبلی خود در لالیگا شکست خورده و آن شکست مربوط به بازی رفت برابر سلتا ویگو در نوکمپ است. با این حال آبی اناری ها در شرایط بسیار متفاوت تری نسبت به آن دوران بسر می برند.

- مردان ادواردو بریتزو در سلتا نتایج بسیار خوبی در خانه کسب کرده اند. آن ها در ورزشگاه خانگی خود تنها یک بار طعم شکست را در 5 بازی اخیر خانگی شان چشیده اند. این نمایش راضی کننده را اگر در کنار برد 2- صفر مقابل اتلتیکو مادرید قرار دهیم متوجه می شویم بازیکنان سلتا تا چه حد فراتر از توان خود کار کرده اند.

- مسی در دو بازی اخیر بارسلونا در برابر رئال مادرید و منچستر سیتی موفق به گلزنی نشده اما  او در تقابل با ایبار و رایو مسئولیت زدن 5 گل از گل های تیمش را بر عهده گرفت.

     
آی اسپورت
2015-04-05 09:13:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر