فهرست
پیش بازی رئال مادرید – گرانادا / بازگشت ستاره کلمبیایی دوای درد رئال؟
پیش بازی رئال مادرید – گرانادا / بازگشت ستاره کلمبیایی دوای درد رئال؟

پیش بازی رئال مادرید – گرانادا / بازگشت ستاره کلمبیایی دوای درد رئال؟

  آی اسپورت – کهکشانی ها بعد از شکست دو بر یک برابر بارسلونا با چهار امتیاز اختلاف پشت سر این تیم در رده دوم جدول قرار گرفته اند. گرانادا هم قبل از شروع وقفه بازی های ملی کار خود را با تساوی بدون گل برابر ایبار به پایان رساند اما همچنان با قرار گرفتن در رده هجدهم جدول در منطقه سقوط قرار گرفته است. مادریدی ها توانستند با چهار گل در بازی رفت از سد گرانادا عبور کنند.

آمار ها نشان می دهد رئال مادرید پیش از مصدومیت خامس رودریگس با میانگین 2.79 گل در هر بازی از یکی از بهترین خطوط هجومی اروپا بهره می برد اما این آمار در دوری دو ماهه ستاره کلمبیایی به کمتر از 2 گل و کمتر در 7 بازی از 10 بازی اخیر مادریدی ها رسیده است. خامس رودریگس به دلیل شکستگی استخوان کف پا به مدت 2 ماه از مستطیل سبز بود امشب می تواند بار دیگر به ترکیب مادریدی ها در برابر تیمی بازگردد که در بازی رفت دو گل از 4 گل لوس بلانکوس را وارد دروازه این تیم کرد.

گرانادا تنها 2 بازی از 14 بازی خود در سال 2015 را با پیروزی پشت سر گذاشته است. آن ها همچنین با وجود تلاش زیاد برای گلزنی در هر بازی در طور این فصل تنها دو بار و هر دو بار برابر دپورتیوو توانسته اند بیش از یک گل وارد دروازه حریفان خود کنند. اما در دفاع این تیم عملکرد قابل احترامی از خود به نمایش گذاشته و در 18 بازی تنها یک بار و کمتر از آن اجازه گلزنی به حریفان خود داده اند. با این حال ممکن است قوای هجومی مادریدی ها بیشتر از مقاومت این چنینی مدافعان گرانادا باشد.

 

 

هفته بیست و نهم لالیگا

زمان بازی: 14:30

آب وهوا: آفتابی

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

\"j74v_real.jpg\" 

 

بازیکنان غایب

 

رئال مادرید:

په په

ایسکو

 

گرانادا:

آدریان کالونگا

 

پیش بینی:

- رئال مادرید برای همگام شدن با بارسلونا در صدر جدول نیاز به هر سه امتیاز این دیدار دارد چرا که شاگردان انریکه با فاصله چهار امتیازی پیش از شروع این هفته رقابت ها در صدر قرار دارند.

- عملکرد کارلو آنچلوتی در لیگ کمی زیر سوال رفته و لوس بلانکوس صرفا تنها در یکی از پنج بازی اخیر خود در تمام رقابت ها پیروز شده اند. از دست دادن امتیازات برابر ویارئال، بیلبائو و بارسلونا، پایتخت نشینان اسپانیا را برای فتح کردن لالیگا مجبور به انجام دادن کارهای زیادی کرده است.

- گرانادا با کسب 4 امتیاز از نه امتیاز ممکن در سه بازی اخیر خود گام بلندی برای جدا شدن از انتهای جدول برداشته است. باید دید شاگردان آبل رسینو در گرانادا می توانند با سهم خود از غنایم نبرد برنابئو به خانه باز گردند؟ این در حالی است که مادریدی ها تنها یکی از 15 بازی اخیر خود در برنابئو را واگذار کرده اند.

     
آی اسپورت
2015-04-05 09:23:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر