فهرست
پیش بازی مارسی – پاری سن ژرمن / «لو کلاسیک» در بندر
پیش بازی مارسی – پاری سن ژرمن / «لو کلاسیک» در بندر

پیش بازی مارسی – پاری سن ژرمن / «لو کلاسیک» در بندر

 آی اسپورت –  بندر نشینان مارسی امشب در ورزشگاه ولودروم میزبان دربی سنتی فرانسوی ها ملقب به « لو کلاسیک» خواهند بود. جدا از حساسیت های همیشگی این دیدار، نزدیکی امتیازات هر دو تیم در جدول و تلاش برای کسب عنوان قهرمانی هیجان این بازی را چند برابر کرده است. شاگردان بلان در صورت پیروزی در بازی امشب می توانند بار دیگر صدر جدول را از المپیک لیون باز پس بگیرند.

در طرف دیگر میدان روند سینوسی بندر نشینان مارسی ان ها را از صدر جدول به پایین کشانده و در این بازی آن ها باید تمام تلاششان را برای کسب هر 3 امتیاز به کار ببرند. بازی درگیرانه با پرسینگ بالا شاگردان بیلسا در تقابل با حفظ توپ استادانه پاریسی ها نوید یک بازی بسیار دیدنی و جذاب را برای فوتبال دوستان می دهد. المپیک مارسی در تقابل های اخیر برابر پاریسی ها همواره مغلوب بوده و آن ها قصد دارند به روند پیروزی های سریالی حریف در برابر خود پایان دهند.

 

 

هفته سی و یکم لوشامپیونا

زمان بازی: 23:30

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

\"n433_paris.jpg\" 

 

بازیکنان غایب

 

مارسی:

آبدل بارادا

جیانلی ایمبولا

 

پاری سن ژرمن:

---

 

پیش بینی:

- پاری سن ژرمن تا هفته سی ام رقابت های لوشامپیونا بسیار با صبر و حوصله عمل کرده است. آن ها  با ارائه بازی های صبورانه توانستند به تدریج خود را بالا بکشند و صدر جدول را در هفته گذشته این رقابت ها از ان خود کنند. آمار پاریسی ها در برابر بندر نشینان مارسی بسیار خوب است چرا که آن ها 6 بار در 8 رویارویی قبلی، مارسی را شکست داده اند.

- با این حال آمار المپیک مارسی برابر پاری سن ژرمن در ورزشگاه خانگی اش، بسیار راضی کننده است. مارسی تنها یک بار در 5 سال گذشته در ورزشگاه ولودروم از پایتخت نشینان فرانسه شکست خورده است. در بازی فصل گذشته این دو تیم، پاریسی ها در پی اخراج تیاگو موتا بیشتر از یک ساعت از زمان بازی را 10 نفره دنبال کردند اما با این حال موفق به گذر از سد میزبان خود شدند.

- آنده آیو و زلاتان ایبراهیمویچ دو بازیکن کلیدی هر دو تیم در بازی های چند فصل اخیر این دو تیم در برابر یک دیگر بوده و موفق به زدن گل های متعددی برای تیم هایشان شده اند.

- اختلاف دو امتیازی این دو تیم در رده های دوم و سوم جدول جذابیت های این دیدار را چند برابر کرده است. مارسی در 3 بازی اخیرش در لوشامپیونا 10 گل به ثمر رسانده و این موضوع روز پر کاری برای مدافعان برزیلی پاریسی ها را نوید می‌دهد. از فصل 2005-2006 هیچ کدام از تقابل های این دو تیم با تساوی بدون گل به پایان نرسیده و آخرین تساوی بدون گل این دو تیم زمانی بود که المپیک مارسی تیم جوانانش را در فصل 2005-2006 راهی پارک دو پرنس کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-05 09:30:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر