فهرست
گزارش: 329 روز بعد از جدایی؛ بازگشت انریکه به ویگو
گزارش: 329 روز بعد از جدایی؛ بازگشت انریکه به ویگو

گزارش: 329 روز بعد از جدایی؛ بازگشت انریکه به ویگو

آی اسپورت- پیروزی بارسلونا مقابل رئال مادرید در ال کلاسیکو این تیم را با چهار امتیاز اختلاف بالاتر از رقیب اصلی اش در جدول رقابتهای لالیگا قرارداد. اما هنوز ده بازی تا پایان رقابتهای این فصل باقی مانده و هیچ چیزی مشخص نیست. فصل گذشته در همین مقطع از فصل مادرید با 70 امتیاز صدرنشین بود و بارسلونا 66 امتیازی بود. کهکشانی ها چهار امتیاز از بارسلونا بیشتر داشتند و درنهایت اتلتیکو و بارسلونا بودند که برای جام قهرمانی در روز آخر با هم مبارزه می کردند...

لوئیس انریکه با علم به این موضوع امروز برای اولین بار به ویگو برمی گردد تا مقابل تیم سابقش در یک بازی دشوار قرار گیرد. انریکه یک سال در این تیم مربیگری کرد. اگرچه او درزمان حضورش در این تیم زندگی اجتماعی زیادی نداشت. به ندرت برای صرف شام از خانه بیرون می رفت. ولی مرتب با دوچرخه به کوه مادروا جایی که سلتا اسپورتس سیتی قرار گرفته یا بایونا می رفت. او روی کارش تمرکز داشت و چند روزی را با خانواده اش در گاوا سپری کرده و در ویگو تمرین می کرد. درنهایت او فصل خوبی را با این تیم سپری کرد.

امروز بعد از 329 روز از آخرین بازی در بالایدوس به این ورزشگاه باز می گردد. آن بازی 11 مه گذشته مقابل رئال مادرید برگزار شد. شش روز قبل از آن با سوبی سارتا در خانه اش در گاوا ملاقات کرده و در مورد بارسلونا حرف زده بود. اگرچه وقتی از او مورد این ملاقات سوال شد، گفته بود:\" در زندگی شخصی ام هرکاری که بخواهم انجام می دهم و با هرکس که بخواهم در خانه ام ملاقات می کنم\" او که از حضورش روی نیمکت بارسا مطمئن شده بود، مادرید را با دو گل شکست داد. چند روز بعد سلتا در والنسیا 2-1 باخت و انریکه گفت:\" سال سختی بود ولی در ماه آخر خیلی خونسرد بودیم.\" رئیس باشگاه هم گفت که روز جدایی انریکه روز تلخی بود ولی سالی مملو از شادی را کنار هم داشتیم\"

تاتا مارتینیو رفت و لوچو آمد. سلتا هم بریسو را به جای انریکه روی نیمکت نشاند. ده ماه بعد هم بارسلونا حال و روز خوبی دارد، هم سلتا ویگو در شرایط مناسبی است. آمار این ادعا را تائید می کنند.  درپایان هفته بیست و هشتم لالیگا، انریکه 2 امتیاز از تیم فصل گذشته مارتینو بیشتر دارد. درواقع امتیازهای او با امتیازهای گواردیولا در فصل اول حضورش در نوکمپ برابر هستند. درآن سال پپ سه جام با تیم فتح کرده بود. بریسو هم 2 امتیاز بیشتر از تیم سال گذشته انریکه اندوخته است. او راه انریکه را ادامه داده است. اما آمار درحال حاضر هیچ معنایی ندارند. امروز انریکه و بریسو و بارسا و سلتا روی زمین به جای آمار حرف می زنند. 

     
آی اسپورت
2015-04-05 10:06:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر